Make-up star

(TV pořad)
  • Velká Británie Glow Up: Britain's Next Make-Up Star
Reality-TV
Velká Británie, 2019

V tomhle soutěžním pořadu plní nadějní vizážisté rozmanité výzvy. Výherce dostane šanci udělat kariéru ve světě kosmetiky. (Netflix)

embecka

Konečne šou, v ktorej absentuje taká tá bulvárna súčasť - nemusíme pozorovať 10 súťažiacich, ako medzi sebou intrigujú, ale sledujeme ozaj ich schopnosti a šikovnosť. Fanúšikovia make-up artistov si rozhodne prídu na svoje. It´s a definitely ding dong! :) ()

Benedygtus

Na to o co jde, je zpracovani a celkove ztvarneni tohohle "poradu" velmi obstojne a musim rict, ze me to v konecnem dusledku celkem i bavilo ikdyz anebo mozna prave proto je polovina soutezicich celkem crazy uz jen tim vzezrenim. ()

Gienah

Mám pozretú 1. aj 2. sériu. Radosť a pobavenie pre umeleckú časť mojej duše. :) Samozrejme je to chvíľkami trochu naťahované, najmä keď sa porotcovia snažia vytvoriť vypätú situáciu a naťahujú rozhodnutie, ale podstatná časť je vytváranie mejkapu, a tak im to divák odpustí. ()

Arkagas1989

Jak nemám moc ráda reality show, tak tohle mě bavilo hodně a strávila jsem s ní dva večery :) Jedná se o soutěž, kde začíná 10 make-up artistů, kteří se chtějí prosadit a pod vedením Val Garland, což je MUA všech známých hvězd (Lady Gaga, Rihanna atd..) a majitelka firmy Lóreál, společně s Dominikem Skinnerem (MAC) splňují zadané kreativní výzvy - večerní líčení, fantazie, drag queen, perfekcionismus atd.. nejedná se tedy jen o sledování toho, jak kdo umí líčit, ale především je to celkově spíš jako sledování umělců a jejich představivosti. Zároveň se člověk dozví hromadu zajímavých věcí - proč se make-up posuzuje podle fotky a ne na modelce, proč se určité věci nanáší tak jak se nanáší a proč se preciznost zkoumá pod lupou. Jako sama soutěž, mě bavila i rozmanitost soutěžících, protože co člověk, to originál. Tohle je rozhodně odpočinkové, hravé, hezky se na to dívá a ještě se něco přiučíte. A já jsem si tady našla pár lidí, jejichž make-up tutoriály rozhodně stojí za sledování i na youtube :) ()