Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na ten den bývalý lupič Vendelín Kuba (P. Zedníček) dozajista nezapomene. Nejenže vstoupil do posvátného stavu manželského, ale měl na svatbě hosty, o kterých se mu snad ani ve snu nezdálo – pány inspektory Brůžka (J. Bláha) a Bouše (J. Vinklář) a dokonce i samotného pana radu. Ti svou přítomností udělali snad největší radost strýčkovi ze strany nevěsty, který v nich posléze našel partnery pro svůj demižónek hruškovice. Nutno ale říci, že svatební veselí vlastně ani nepokazili, byť počátek událostí vyzněl silně ve Vendelínův neprospěch. A od ženichovy maminky se jim dokonce dostalo tak lichotivého vyjádření, že ani pan Bouše nevyšel z údivu... (Česká televize)

(více)

Recenze (17)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vendelíne, Vendelíne! Tak se mi zdá, že naše mordparta pod novým vedením nějak vyměkla a s nimi i všichni vrahové a lůza z Galérky. Žádné pořádné mordy, vesměs podivné náhody a ještě podivnější kreatury ve vedlejších rolích – no už to není ta stará dobrá krimi podívaná, jako v Hříšných lidech. Tento příběh byl sice na úvod okořeněn krádeží a následným zabitím hlídače, ale jinak to bylo celé takové pitomoučké okolo té svatby a hodných pánů ze Čtyřky, že jsem se málem „rozbrečel“ do kapesníčku. Kurňa já chci vidět pořádné mordy, záludné vrahy a zapeklité vyšetřování které vede k dopadení mazaných kriminálníků a ne „lovestory“. Byla to průměrná podívaná, u které jsem se i zasmál, ale… ()

Ironfood 

všechny recenze uživatele

Nějaké vady na kráse by se jistě našly, máme tu kupříkladu poněkud přeandělováno a Zedníček místy až příliš tlačí na pilu. Ale "strejda" Jaroslav Moučka rozjíždí svatební veselí tak parádně, že jsem tam nakonec napálil pět hvězdiček. Pěkný výstup tu má také Olda Vlach (já jsem ve službě, takže mi to nechutnalo). Dobrou práci samozřejmě odvádějí i všichni ze "čtyřky". ()

Reklama

gombarix 

všechny recenze uživatele

podepsal bych zcela Ironfoodovu recenzi, ještě dodám, že je tady hezky budované napětí (střihy mezi svatební oslavou a paralelním vyšetřováním). Obermaierová v roli slepé nevěsty má zřejmě pro dotvoření nevidomého výrazu hnědé kontaktní čočky, protože po jejích typicky blankytných očích není ani stopy. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No kto by neodolal Zedníčkovmu kukuču (a mustáži), keď vás presviedča, že minulosť je minulosť a terazky... Má veľmi sympatickú novomanželku, ktorá ale nemá dvakrát radosť z určitých náznakov, ktoré počas slávnosti započuje. K plnému počtu bráni až prílišná divadelnosť epizódy, čo nemusí byť samozrejme pri takejto konverzačke na škodu a keďže ide len o necelú hodinku, tak to nevadí vlastne vôbec. ()

topi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vendelín Kuba (Pavel Zedníček) se dal místo vykrádaček na spořádaný život a chce se oženit se slepou dívkou, ale jak na potvoru k němu přijde inspektor Brůžek a místo na svatbu ho chce odvést na Čtyřku, protože je podezřelý z jedné loupeže a pokusu (zatím) o zabití. Kdoví, jak by to dopadlo, kdyby nepotkal Anděla.... ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama