Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nová hudební talk show Doupě Mekyho Žbirky z ojedinělého klubového prostředí. V každém díle přivítá Meky Žbirka dva hosty, se kterými ho pojí nějaká hudební spolupráce. Meky se představí nejen jako zpěvák, ale v roli moderátora společně se svými hosty také zavzpomíná na hudební setkání a proberou novinky z hudební scény. V pořadu se objeví generačně i žánrově velice pestrá řada hostů. Například Jan P. Muchow, Ondřej Havelka, Lenny, Milan Lasica, Marpo, Albert Černý, Lenka Filipová, Jaroslav Svěcený, britský producent posledních dvou Žbirkových desek Rob Cass nebo Petr Marek ze skupiny Midi Lidi, kteří společně připraví divákům unikátní hudební zážitek. (Česká televize)

(více)

Recenze (11)

Figusek 

všechny recenze uživatele

Meky, Meky, ach ten Meky... Určitě ho za jeho Mekymega velikou kariéru obdivuju! Spousty songů, spousty skvělých songů. Navíc tak nějak umělecky přežít v době danýho režimu a všech následných změn, to jsou taky plusový body! Dnes se snaží dělat celkem solidně zajímavou a zábavnou talk-show, která není k zahození. Ovšem není ani nějak víc ozvláštněná, od těch, co nám v letech dřívějších nabízeli jeho kolegové... 55% ()

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Jsem rád, že i v dnešní době, kdy o obdobné hudební pořady nezakopnete (a že jich kdysi bylo- Ladí neladí, Poprask, Musicblok, Noc s Andělem, Kombo atd.), má něco takového na obrazovce/monitoru své místo. Fajn pohodový pořad od (převážně) muzikantů pro muzikantské fajnšmekry. A Meky je garancí pohody. ()

Reklama

honajz2 

všechny recenze uživatele

Zatím viděn jen díl s Petrem Markem a Prokopem Holoubkem. Přijde mi to jako zajímavý nápad, i když na necelých 30 minut je tam toho příliš. 3 písničky (přitom by stačila jedna nebo dvě), krátké rozhovory, přitom zrovna tady jsem se chtěl o hostech dozvědět víc. A možná by i bylo lepší věnovat se jen jednomu hostovi, ne dvěma. Na to půl hodina prostě nestačí. Ale něco zajímavého jsem se přece jenom dozvěděl a Miro Žbirka není špatný moderátor. Každopádně moje hodnocení berte s rezervou, přece jenom jsem viděl jen jeden díl a ty ostatní jsou možná lepší. Zatím 3* ()

bohemia_regent 

všechny recenze uživatele

Méně by bylo více. Při dané stopáži to těžko mohlo dopadnout jinak, než povrchně. Jen dva, možná tři díly se vymykají - nejlíp dopadl ten závěrečný, hlavně díky Lence Filipové. -------- Hosté v jednotlivých dílech: 1) Ondřej Havelka, Jan P. Muchow, 2) Jirka Kouba, Pete Brown, 3) Kamil Peteraj, Albert Černý, 4) Milan Lasica, Miroslav Tásler, Ivan Tásler, 5) Jiří Vejvoda, Lenny, 6) Pishta Krasňanský, Marpo, 7) Gabriela Drastichová, Ráchel Skleničková, Jaroslav Svěcený, 8) Andrea Sedláčková, Rob Cass, 9) Petr Marek, Prokop Holoubek, 10) Adrian Kokoš, Lenka Filipová. (komentář 15. 7. 2019) -------- Ve druhé řadě se prodloužila stopáž, ale zvýšení kvality to nepřineslo. Celé se to odvíjí od nevyrovnané úrovně jak Žbirkových otázek a poznámek (střídají se chytřejší i hloupější, vtipné i nevtipné), tak i schopnosti jeho hostů mluvit o sobě (střídají se zajímavější - Petr Fiala, Hana Petřinová, bratři Neckářové, Michal Pavlíček, Míla Fürstová - i nudnější výpovědi, které bohužel převažují). Hudební vsuvky si celkem drží úroveň, ale ty mají menší prostor než rozhovory. -------- Hosté v jednotlivých dílech: 1) Libor Pešek, Michal Dvořák, 2) Libor Bouček, Ben Cristovao, 3) David Žbirka, David Koller, 4) Šimon Šafránek, Petr Fiala, 5) Jan Hřebejk, Michal Hrůza, 6) Hana Petřinová, Jan Neckář, Václav Neckář, 7) Zuzana Daušová, Adam Mišík, 8) Vilém Veverka, Michal Pavlíček, 9) Míla Fürstová, Katarína Knechtová. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Třicetiminutová talkshow s hosty z hudebního průmyslu s moderátorem Mekym Žbirkou a dvěma hosty - jednoduché, ale příjemné pohodové . PS: Teď jsem dokoukal díl s panem Lasicou ( klobouk dolů před jeho mentální pohotovosti reagovat něčím vtipným ) , legenda dua Lasica Satinský, které jsem měl v dětství rád, ale nevím jak moc je známý lidem do pětadvaceti let. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama