Doupě Mekyho Žbirky (TV pořad)

Talk-show / Hudební

Česko, 2019, 10x26 min

p. Žbirku mám docela rád (písničky mého mládí) a vážím si ho, ale tento pořad je poněkud divný. Z lešení visící nohy publika a velmi často přitrouble čučící Miro, no nic moc. Navíc posledně dal prostor Albertu Černému z Lake Malawi, čili děsím se, co za hvězdy tam budou příště. V rádiu, na bývalé stanici Praha, měl druhdy půlhodinový pořad Klub osamělých srdcí seržanta Pepře p. Černý. Docela jsem se snažil ho neprošvihnout. Pak dostal prostor 60min a snažil jsem se o dost méně. Nedávno pořad skončil... Doupě ovšem pofrčí dál (jako jiné ptákoviny), jelikož v TV je o dost víc reklam a kvůli tomu jsme si tu bednu přece pořizovali!(15.5.2019)

Synonymum pohody.(18.5.2019)

Třicetiminutová talkshow s hosty z hudebního průmyslu s moderátorem Mekym Žbirkou a dvěma hosty - jednoduché, ale příjemné pohodové . PS: Teď jsem dokoukal díl s panem Lasicou ( klobouk dolů před jeho mentální pohotovosti reagovat něčím vtipným ) , legenda dua Lasica Satinský, které jsem měl v dětství rád, ale nevím jak moc je známý lidem do pětadvaceti let.(18.5.2019)

Zatím viděn jen díl s Petrem Markem a Prokopem Holoubkem. Přijde mi to jako zajímavý nápad, i když na necelých 30 minut je tam toho příliš. 3 písničky (přitom by stačila jedna nebo dvě), krátké rozhovory, přitom zrovna tady jsem se chtěl o hostech dozvědět víc. A možná by i bylo lepší věnovat se jen jednomu hostovi, ne dvěma. Na to půl hodina prostě nestačí. Ale něco zajímavého jsem se přece jenom dozvěděl a Miro Žbirka není špatný moderátor. Každopádně moje hodnocení berte s rezervou, přece jenom jsem viděl jen jeden díl a ty ostatní jsou možná lepší. Zatím 3*(29.6.2020)

• bohemia_regent

Méně by bylo více. Při dané stopáži to těžko mohlo dopadnout jinak, než povrchně. Jen dva, možná tři díly se vymykají - nejlíp dopadl ten závěrečný, hlavně díky Lence Filipové. -------- Hosté v jednotlivých dílech: 1) Ondřej Havelka, Jan P. Muchow, 2) Jirka Kouba, Pete Brown, 3) Kamil Peteraj, Albert Černý, 4) Milan Lasica, Miroslav Tásler, Ivan Tásler, 5) Jiří Vejvoda, Lenny, 6) Pishta Krasňanský, Marpo, 7) Gabriela Drastichová, Ráchel Skleničková, Jaroslav Svěcený, 8) Andrea Sedláčková, Rob Cass, 9) Petr Marek, Prokop Holoubek, 10) Adrian Kokoš, Lenka Filipová.(15.7.2019)