Teprve desetiletá Kyla Jarvisová se připlete do střelby mezi dvěma znepřátelenými zločineckými tábory a je těžce poraněna. Ani ne za osm hodin poté, co jí lékaři nedávali žádnou šanci na přežití, se naprosto vyléčena probouzí z kómatu. Domnívá se, že za to vděčí svému andělovi, s jeho pomocí se vydává do ulic bojovat proti násilí. (TV Nova)

cheyene

Někdo může říct "Blbost". Ale podle mého názoru se jedná o jeden z nejsilnějších dílů seriálu s jasně náboženskou a mírovou tematikou či poselstvím. Aneb to je tak blbé, až je to krásné. Čím jsem starší, tím víc na mě sentiment doléhá a oceňuji podobně ražené epizody. "Viděl jsem tvého anděla. Je krásný." ()

Grogan odpad!

Tímhle dílem už Walker přeskočil hodně velkýho žraloka. Sice už tam byly přitažené zápletky z jiných žánrů dříve (indiánský šaman), ale z těch se nechtělo jednomu zvracet nebo naopak prasknout smíchy - asi záleží na povaze. Nerad bych shazoval víru Chucka a ostatních tvůrců, jde jen o způsob, jak je to prezentováno v tomto díle - andělé mezi námi vymýtí zločin z ulic (nebo tak nějak). ()