• -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Bylo mi čtrnáct a byl jsem zrovna stižen pubertální demencí, takže jsem to občas sledoval. Těžko říct, kde udělala evoluce chybu.(31.12.2006)

 • Lima
  odpad!

  Jsou věci, který jsou už prostě za horizontem, mimo lidské chápání. Možná se všichni mýlíme a "Policajty" někdo za 50 let ocení jako brilantní postmodernistické dílo. Zatím ale na to nevypadá...(23.3.2003)

 • NinadeL
  ***

  Ve stejné době startovala na ČT parodie na Nemocnici, která byla sice lepší, ale tu stopli. Takže zůstala tahle pitominka, která si nezadá s pozdními pracemi Ringo Čecha.(1.3.2009)

 • Caelos
  *

  Za kozy.(20.5.2009)

 • kingik
  ***

  Na Olmera dost slabé, ale svůj účel to splnilo. Pobavit se nad téměř vtipnými příhodami z pochybné policejní stanice a nad demencí policistů se dá a mně přijde, že se nijak neliší od těch skutečných svým přístupem k práci a především inteligencí. Tady je to zabaleno do sitcomu a vyplývá z toho důležité ponaučení pro všechny tvůrce situačních komedií a sice, že neumíme sitcomy natočit s takovým přehledem jako v zámoří. Opakované a většinou nepodařené pokusy vedly ke konci sitcomů v Čechách. 50%(19.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace