• dO_od
  **

  #47 Ano, byla to hrozná blbost. Ano, nemělo to v podstatě žádný souvislý děj. Ano, o scénáři mluvit nemůžem. Ano, herecké výkony byly...oprava - nebyly. A konečně, ano ! Moc jsem se u toho nasmál. V danou vysílací dobu se na televizi opravdu nic lepšího nenacházelo a když už je člověk vzhůru, proč ne. Krom toho, mě jako dítěti v tu dobu stačily ke štěstí jenom ty nahé policistky (ne, že by se v tomhle něco změnilo), so...(1.6.2011)

 • sinp
  odpad!

  Neskutečná sračka. Do doby uvedení tohoto "skvostu" jsem se snažil Olmera víceméně bránit (pořád jsem ho měl v paměti jako člověka, co natočil filmy Bony a klid nebo Tankový prapor) jenže tohle bylo moc. Co se týče trapných scén tak může dokonce i Soukup "závidět", protože úroveň gagů (dá se to tak vůbec nazvat?) je na nejnižším dně. Herci podávají neskutečně špatné výkony. Jednoduše po všech stránkách blamáž.(20.10.2005)

 • kingik
  ***

  Na Olmera dost slabé, ale svůj účel to splnilo. Pobavit se nad téměř vtipnými příhodami z pochybné policejní stanice a nad demencí policistů se dá. Mně přijde, že se nijak neliší od těch skutečných svým přístupem k práci a především inteligencí. Tady je to zabaleno do sitcomu a vyplývá z toho důležité ponaučení pro všechny tvůrce situačních komedií, a sice, že neumíme sitcomy natočit s takovým přehledem jako v zámoří. Opakované a většinou nepodařené pokusy vedly ke konci sitcomů v Čechách. 50%(19.3.2012)

 • Ony
  odpad!

  Dokonce i v dobách, kdy jsem sledovala Esmeraldu, Xenu a Carusošou mi "humor" Policajtů z předměstí připadal blbý a založený pouze na vulgaritách. To znamená, že dnes bych sebenší styk s tímto seriálem nemusela psychicky zvládnout. Naštěstí pro nás i pro všechny ty herce, co se tu ztrapnili, snad už nikdy nebudou tenhle děs opakovat ani na matičce Nově.(11.2.2006)

 • BoPo
  *

  Pokus o sitcom na český spôsob. Bohužiaľ seriál len parodoval sám seba. Jediné zaujímavé bolo to, že najlepší herecký výkon väčšinou podávala bývalá pornoherečka. TV NOVA dokázala obohatiť česko-slovenskú kultúru ako málokto. Si len zoberte akú produkciu dnes vytvára TV Barrandov, veď to je presne kópia 90. rokov na NOVE.(14.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace