• Savo
  odpad!

  Groteskní, místy doslova až "debilní" humor určený tak pro pětileté dětičky které si seriál bohužel nevychtnají, protože je vysílán až po večerníčku. Tak pro koho je to pane Olmere určené? Má to snad být pořad věnovaný pro obyvatelé všecmožných ústavů pro mentálně zaostalé? Pokud ano, jak vám mohla TV Nova dovolit vysílání, když pan Železný jasně vypoveděl, že jeho televize nebude vysílat pořady určené pro minoritní skupiny? Ha!(23.4.2003)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 2/10 Efekty 2/10/// +někteří herci, některé scénky, sem tam dobrý vtip -Vít Olmer je děsnej looser a je to znát i na tomto seriálu, na co šáhne to je špatně/// Už v době kdy to dávali poprvé to bylo trapné (to jsem ještě ale nějak nepobíral), erotické (toho si zas všimli rodiče) a jen občas vtipné (čím víc lidí na to kouká, tím se vtip násobí). Dnes je na tom seriál stejně, nebo vlastně hůř. Dnes si všímám i nehereckých výkonů zde zůčastněných a to je občas trapnost sama o sobě. Nadruhou stranu člověk se musí občas pobavit (i nad blbostí) a tak je to docela příjemná oddychovka./// Celkem 34%///(2.7.2008)

 • Stegr
  **

  35% - Schválně jsem sledoval ještě několik dílů (kromě těch dvou, z nichž jeden mě fakt dostal a já hodnotil pěti hvězdami :) ) tohoto českého sitcomu, abych se na vlastní kůži přesvědčil, proč je tak slabě hodnocený. Přišel jsem na to celkem rychle. Vtipy, jakkoliv dobře myšlené, skvěle načaté a parádně pokračující, dovedou naši policajti až do úplného extrému, kde už to není vtipné, ale trapné. Herecké výkony většiny protagonistů bohužel nejsou výkony a nebýt tam na co koukat (hezké tvářičky i těla), nebýt Suchánka, pár docela povedených vtipů a jednoho dílu s Petrem Rychlým, který pro mě a mé kamarády získal na kultovnosti věcí, kterou jiní nepochopí, byl by to odpad...(20.7.2008)

 • Elfias Dóže
  *

  Když se snaží čeští filmoví tvůrci zparodovat profesí policejních příslušníků, tak to většinou dopadá špatně (viz. pan Soukup a jeho série Byl jednou jeden polda) a ani tento "komediální" seriál TV Nova není výjimkou. Pokud bych měl tento seriál charakterizovat několika slovy, tak volím tyto: nevkusné, trapně, rádoby provokativní v zobrazení nahoty či ostřejšími výrazy a hlavně stojící na dávno ohraných policejních anekdotách. 15%(2.10.2012)

 • dO_od
  **

  #47 Ano, byla to hrozná blbost. Ano, nemělo to v podstatě žádný souvislý děj. Ano, o scénáři mluvit nemůžem. Ano, herecké výkony byly...oprava - nebyly. A konečně, ano ! Moc jsem se u toho nasmál. V danou vysílací dobu se na televizi opravdu nic lepšího nenacházelo a když už je člověk vzhůru, proč ne. Krom toho, mě jako dítěti v tu dobu stačily ke štěstí jenom ty nahé policistky (ne, že by se v tomhle něco změnilo), so...(1.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace