• Colonist

Nikdy by mě nenapadlo, že Nova ještě někdy vytáhne tuhle příšernost ze svého archívu. Komediální seriál, kde se není čemu smát. Leda těm trapnostem, kterých je zde požehnaně. Nechápu, jak si tvůrci mohli myslet, že se této křečovité snaze pitvořících se (ne)herců o humor bude někdo smát. O absenci nějakého normálního děje se ani nezmiňuji, to je u takových seriálů normální...(2.7.2008)

• Savo

Groteskní, místy doslova až "debilní" humor určený tak pro pětileté dětičky které si seriál bohužel nevychtnají, protože je vysílán až po večerníčku. Tak pro koho je to pane Olmere určené? Má to snad být pořad věnovaný pro obyvatelé všecmožných ústavů pro mentálně zaostalé? Pokud ano, jak vám mohla TV Nova dovolit vysílání, když pan Železný jasně vypoveděl, že jeho televize nebude vysílat pořady určené pro minoritní skupiny? Ha!(23.4.2003)

• Ony

Dokonce i v dobách, kdy jsem sledovala Esmeraldu, Xenu a Carusošou mi "humor" Policajtů z předměstí připadal blbý a založený pouze na vulgaritách. To znamená, že dnes bych sebenší styk s tímto seriálem nemusela psychicky zvládnout. Naštěstí pro nás i pro všechny ty herce, co se tu ztrapnili, snad už nikdy nebudou tenhle děs opakovat ani na matičce Nově.(11.2.2006)

• infernet

Dagmar Ďáskovou jsem viděl jen ve dvou natočených věcech. V jedné neustále vypínala svojí hruď a v tom vlastně spočívala její role (viz. tenhle skvost Víta Olmera). V druhé, kterou nevím, kdo natočil, měla, jak se říká u nás na severu "plnou hubu starostí" a nevěděla, co má na diváka vyšpulit dřív. A za ten druhý kus dávám onu jednu hvězdičku, protože tenhle seriál jsem nebyl schopnej sledovat ani ožralej a to už je co říct.(13.4.2011)

• Godhaj

,,Víš, jaký seš kopyto, bramboro. Tohle nejsou okurky.“ Policajti z předměstí jsou takový seriálový Kameňák, ale bez pokusů o vtipy. Všechny postavy se chovají jako ti největší pitomci, kteří náhodně zpívají, tančí a melou ptákoviny. Carda se snaží vypadat vojensky, Ďásková opravdu hraje více pomocí svých prsou než replikami, ale více méně platí, že jsou všichni tak moc hloupí, až to vtipné není. Jednotlivé epizody postrádají jakýkoli děj, pointu, prostě cokoliv. Alespoň Milan Šimáček je občas, ale jen občas trošičku malinko vtipný, ale to už jsem hodně nekritický.(29.7.2014)