• dO_od

#47 Ano, byla to hrozná blbost. Ano, nemělo to v podstatě žádný souvislý děj. Ano, o scénáři mluvit nemůžem. Ano, herecké výkony byly...oprava - nebyly. A konečně, ano ! Moc jsem se u toho nasmál. V danou vysílací dobu se na televizi opravdu nic lepšího nenacházelo a když už je člověk vzhůru, proč ne. Krom toho, mě jako dítěti v tu dobu stačily ke štěstí jenom ty nahé policistky (ne, že by se v tomhle něco změnilo), so...(1.6.2011)

• sinp

Neskutečná sračka. Do doby uvedení tohoto "skvostu" jsem se snažil Olmera víceméně bránit (pořád jsem ho měl v paměti jako člověka, co natočil filmy Bony a klid nebo Tankový prapor) jenže tohle bylo moc. Co se týče trapných scén tak může dokonce i Soukup "závidět", protože úroveň gagů (dá se to tak vůbec nazvat?) je na nejnižším dně. Herci podávají neskutečně špatné výkony. Jednoduše po všech stránkách blamáž.(20.10.2005)

Na Olmera dost slabé, ale svůj účel to splnilo. Pobavit se nad téměř vtipnými příhodami z pochybné policejní stanice a nad demencí policistů se dá. Mně přijde, že se nijak neliší od těch skutečných svým přístupem k práci a především inteligencí. Tady je to zabaleno do sitcomu a vyplývá z toho důležité ponaučení pro všechny tvůrce situačních komedií, a sice, že neumíme sitcomy natočit s takovým přehledem jako v zámoří. Opakované a většinou nepodařené pokusy vedly ke konci sitcomů v Čechách. 50%(19.3.2012)

• Ony

Dokonce i v dobách, kdy jsem sledovala Esmeraldu, Xenu a Carusošou mi "humor" Policajtů z předměstí připadal blbý a založený pouze na vulgaritách. To znamená, že dnes bych sebenší styk s tímto seriálem nemusela psychicky zvládnout. Naštěstí pro nás i pro všechny ty herce, co se tu ztrapnili, snad už nikdy nebudou tenhle děs opakovat ani na matičce Nově.(11.2.2006)

• BoPo

Pokus o sitcom na český spôsob. Bohužiaľ seriál len parodoval sám seba. Jediné zaujímavé bolo to, že najlepší herecký výkon väčšinou podávala bývalá pornoherečka. TV NOVA dokázala obohatiť česko-slovenskú kultúru ako málokto. Si len zoberte akú produkciu dnes vytvára TV Barrandov, veď to je presne kópia 90. rokov na NOVE.(14.4.2011)