• MarekT

Do třetice všeho dobrého a zlého - v tomto případě spíše zlého. Po výborné Hospodě se tehdejší ČNTS rozhodla natočit další a pod svou hlavičkou poslední původní seriál, a zase pokus o sitcom. Úkolu se zhostil Vít Olmer, a díky shlédnutí 16 dílů musím dát jedině za pravdu těm, kteří pana režiséra srovnávají i se samotným Woodem. No, pojďme na samotný seriál. V obsazení najdeme polovinu protagonistů Tele Tele (proto mě taky Policajti při první repríze v r.2002 dokázali zaujmout), ovšem ti nijako neexcelují (ostatně ani později neexcelovali) stejně jako zbytek herectva. Když přejdeme na komiku, ta jen učebnicově předvádí reálie českého kocourkovského prostředí. Vždyť kde jinde by dokázal vzniknout sitcom bez jakéhokoli humoru? Celkově se nemá smysl na tento seriál vůbec dívat, s výjimkou jednoho dílu s Petrem Rychlým, který zde byl překvapivě (určitě nemusím zmiňovat, že se řadí od r.1999 do kategorie komiků pro občany po úspěšné lobotomii) nakonec jediným světlým bodem. Takže přejdeme k závěru - nakonec uděluji čestnou jednu hvězdu za to, že mě Policajti narozdíl od telenovel typu Ordinace neiritují a také za zmíněný pátý díl.(3.12.2008)

Na Olmera dost slabé, ale svůj účel to splnilo. Pobavit se nad téměř vtipnými příhodami z pochybné policejní stanice a nad demencí policistů se dá. Mně přijde, že se nijak neliší od těch skutečných svým přístupem k práci a především inteligencí. Tady je to zabaleno do sitcomu a vyplývá z toho důležité ponaučení pro všechny tvůrce situačních komedií, a sice, že neumíme sitcomy natočit s takovým přehledem jako v zámoří. Opakované a většinou nepodařené pokusy vedly ke konci sitcomů v Čechách. 50%(19.3.2012)

• gudaulin

Vždycky jsem se bál, že ve svém nitru odhalím nějakou zvláštní deformaci, nechutnou úchylku, která mi bude ztrpčovat můj již tak dostatečně krušný život... A je to tady! Zhlédnutím celého jednoho dílu Policajtů z předměstí jsem zcela dostatečně prokázal vysoce rozvinutý stav masochismu a ztráty soudnosti. I soulož s Babou Jagou z Mrazíka by byla podstatně lepším využitím času než se nechat mučit tímhle idiotským a veskrze trapným dílkem. Celkový dojem : 0 %.(15.8.2008)

• Elfias Dóže

Když se snaží čeští filmoví tvůrci zparodovat profesí policejních příslušníků, tak to většinou dopadá špatně (viz. pan Soukup a jeho série Byl jednou jeden polda) a ani tento "komediální" seriál TV Nova není výjimkou. Pokud bych měl tento seriál charakterizovat několika slovy, tak volím tyto: nevkusné, trapně, rádoby provokativní v zobrazení nahoty či ostřejšími výrazy a hlavně stojící na dávno ohraných policejních anekdotách. 15%(2.10.2012)

• Savo

Groteskní, místy doslova až "debilní" humor určený tak pro pětileté dětičky které si seriál bohužel nevychtnají, protože je vysílán až po večerníčku. Tak pro koho je to pane Olmere určené? Má to snad být pořad věnovaný pro obyvatelé všecmožných ústavů pro mentálně zaostalé? Pokud ano, jak vám mohla TV Nova dovolit vysílání, když pan Železný jasně vypoveděl, že jeho televize nebude vysílat pořady určené pro minoritní skupiny? Ha!(23.4.2003)