• Ony
  odpad!

  Dokonce i v dobách, kdy jsem sledovala Esmeraldu, Xenu a Carusošou mi "humor" Policajtů z předměstí připadal blbý a založený pouze na vulgaritách. To znamená, že dnes bych sebenší styk s tímto seriálem nemusela psychicky zvládnout. Naštěstí pro nás i pro všechny ty herce, co se tu ztrapnili, snad už nikdy nebudou tenhle děs opakovat ani na matičce Nově.(11.2.2006)

 • Stegr
  **

  35% - Schválně jsem sledoval ještě několik dílů (kromě těch dvou, z nichž jeden mě fakt dostal a já hodnotil pěti hvězdami :) ) tohoto českého sitcomu, abych se na vlastní kůži přesvědčil, proč je tak slabě hodnocený. Přišel jsem na to celkem rychle. Vtipy, jakkoliv dobře myšlené, skvěle načaté a parádně pokračující, dovedou naši policajti až do úplného extrému, kde už to není vtipné, ale trapné. Herecké výkony většiny protagonistů bohužel nejsou výkony a nebýt tam na co koukat (hezké tvářičky i těla), nebýt Suchánka, pár docela povedených vtipů a jednoho dílu s Petrem Rychlým, který pro mě a mé kamarády získal na kultovnosti věcí, kterou jiní nepochopí, byl by to odpad...(20.7.2008)

 • Cimr
  odpad!

  Naprosté dno televizního seriálu. A když říkám že naprosté, tak myslím naprosté. Neumím si představit, že by někdo natočil něco ještě víc stupidního, infantilního nebo oplzlýho. Humor na bázi "Podej mi péro.." "Haha, ty nemáš vlastní?" nemůže pobavit snad fakt vůbec nikoho. Vzpomínam si, že když to dávali v premiéře (bylo mi asi deset), tak už tenkrát mi to přišlo nějaký divný a blbý. A to bylo tehdá mým nejoblíbenějším filmem Slunce, seno...(3.8.2008)

 • ac1976
  *

  Je za tým superodborník na sračky Vít? Je. Je v tom väčšinou nadrozmerne trápny humor? Je. Sú v tom hrozné herecké výkony? Sú. Je Dášenka úplné herecké poleno, ktoré sa hodí len do iného žánru?? Je. Ale občas sa krpatému Suchánkovi podarí dobrá hláška a HLAVNE je tam Dášenka a jej krásne dvojičky, ktoré ochotne viackrát prevetrala.(4.1.2017)

 • BoPo
  *

  Pokus o sitcom na český spôsob. Bohužiaľ seriál len parodoval sám seba. Jediné zaujímavé bolo to, že najlepší herecký výkon väčšinou podávala bývalá pornoherečka. TV NOVA dokázala obohatiť česko-slovenskú kultúru ako málokto. Si len zoberte akú produkciu dnes vytvára TV Barrandov, veď to je presne kópia 90. rokov na NOVE.(14.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace