• -bad-mad-wolf-

Bylo mi čtrnáct a byl jsem zrovna stižen pubertální demencí, takže jsem to občas sledoval. Těžko říct, kde udělala evoluce chybu.(31.12.2006)

• Lima

Jsou věci, který jsou už prostě za horizontem, mimo lidské chápání. Možná se všichni mýlíme a "Policajty" někdo za 50 let ocení jako brilantní postmodernistické dílo. Zatím ale na to nevypadá...(23.3.2003)

Ve stejné době startovala na ČT parodie na Nemocnici, která byla sice lepší, ale tu stopli. Takže zůstala tahle pitominka, která si nezadá s pozdními pracemi Ringo Čecha.(1.3.2009)

• Caelos

Za kozy.(20.5.2009)

Na Olmera dost slabé, ale svůj účel to splnilo. Pobavit se nad téměř vtipnými příhodami z pochybné policejní stanice a nad demencí policistů se dá a mně přijde, že se nijak neliší od těch skutečných svým přístupem k práci a především inteligencí. Tady je to zabaleno do sitcomu a vyplývá z toho důležité ponaučení pro všechny tvůrce situačních komedií a sice, že neumíme sitcomy natočit s takovým přehledem jako v zámoří. Opakované a většinou nepodařené pokusy vedly ke konci sitcomů v Čechách. 50%(19.3.2012)