• Stanmi
  **

  Policajti z předměstí jsou jedním z několika sitcomů (vedle Hospody a Novákových), které v průběhu druhé poloviny 90. let vyprodukovala televize Nova. Ale zatímco třeba taková Hospoda byla fajn, tak Policajti už tak kvalitní nejsou. Může za to jednak fakt, že v drtivé většině epizod není žádný pořádný děj a celý díl je tak slepen více méně z jednotlivých scének, které, abychom se vyhnuli nelogickému střihu, rozděluje vskutku efektní stmívačka. No a co je na tom nejhorší je, že ty scénky mnohdy nejsou moc vtipné, ale pár se jich najde. Ze všech postav mi tak nejsympatičtější přišel nadpraporčík Čermák Bohumil v podání Vlastmila Zavřela, který je aspoň místy příjemně švejkovský, ale i trio Carda-Suchánek-Šímáček dokázalo vyprodukovat aspoň nějakou zábavu a na místě je vyzdvihnout také přednosti Dagmar Ďáskové. Policajty z předměstí tak nemohu úplně zatratit, protože jsem několíkrát i zasmál a celkově mi jejich sledování nezpůsobilo žádnou újmu, ale je jasné, že české sitcomy, byť jich není mnoho, mají lepší zástupce.(18.11.2014)

 • sinp
  odpad!

  Neskutečná sračka. Do doby uvedení tohoto "skvostu" jsem se snažil Olmera víceméně bránit (pořád jsem ho měl v paměti jako člověka, co natočil filmy Bony a klid nebo Tankový prapor) jenže tohle bylo moc. Co se týče trapných scén tak může dokonce i Soukup "závidět", protože úroveň gagů (dá se to tak vůbec nazvat?) je na nejnižším dně. Herci podávají neskutečně špatné výkony. Jednoduše po všech stránkách blamáž.(20.10.2005)

 • BoPo
  *

  Pokus o sitcom na český spôsob. Bohužiaľ seriál len parodoval sám seba. Jediné zaujímavé bolo to, že najlepší herecký výkon väčšinou podávala bývalá pornoherečka. TV NOVA dokázala obohatiť česko-slovenskú kultúru ako málokto. Si len zoberte akú produkciu dnes vytvára TV Barrandov, veď to je presne kópia 90. rokov na NOVE.(14.4.2011)

 • dO_od
  **

  #47 Ano, byla to hrozná blbost. Ano, nemělo to v podstatě žádný souvislý děj. Ano, o scénáři mluvit nemůžem. Ano, herecké výkony byly...oprava - nebyly. A konečně, ano ! Moc jsem se u toho nasmál. V danou vysílací dobu se na televizi opravdu nic lepšího nenacházelo a když už je člověk vzhůru, proč ne. Krom toho, mě jako dítěti v tu dobu stačily ke štěstí jenom ty nahé policistky (ne, že by se v tomhle něco změnilo), so...(1.6.2011)

 • Stegr
  **

  35% - Schválně jsem sledoval ještě několik dílů (kromě těch dvou, z nichž jeden mě fakt dostal a já hodnotil pěti hvězdami :) ) tohoto českého sitcomu, abych se na vlastní kůži přesvědčil, proč je tak slabě hodnocený. Přišel jsem na to celkem rychle. Vtipy, jakkoliv dobře myšlené, skvěle načaté a parádně pokračující, dovedou naši policajti až do úplného extrému, kde už to není vtipné, ale trapné. Herecké výkony většiny protagonistů bohužel nejsou výkony a nebýt tam na co koukat (hezké tvářičky i těla), nebýt Suchánka, pár docela povedených vtipů a jednoho dílu s Petrem Rychlým, který pro mě a mé kamarády získal na kultovnosti věcí, kterou jiní nepochopí, byl by to odpad...(20.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace