ricci.s

Démon a anjel sa v jednej miestnosti (vraj medzi nebom a peklom) naťahujú o dušu jedného vraha, sem tam sa zjavia ľudia s prilepenými rožkami, ktorí mali akože predstavovať čertov, a hlavné postavy medzi sebou vedú väčšinou nezaujímavé konverzácie. Iba vtip o mníškach ma trochu pobavil. Horor? Kde??? Vlastne tu nebolo nič. Poster pekný, vystraší viac ako celý film. ()

septic

já se teda bavil královsky. Herecké obsazení slabší, až na báječného Richarda Riehleho, a taky bylo příjemné vidět po čase Chada Lindberga. Horor to není dle klasického pocitu lidí, ale definice hororu zahrnuje i "intense aversion or repugnance" a taky "a state of extreme depression or apprehension". Ale nazvěme to zjednodušeně jen komediální drama. Humor a jeho detaily jsou ve filmu položeny tak nenásilně, že si to spousta diváků ani neuvědomí. Stejně na tom je však i cynismus a pokrytectví. Všudypřítomné, ale značně umírněné. Je mi zcela zřejmé, co se na tomto filmu lidem nelíbí, ale celkově vzato bych řekl, že 4,9 na imbd je podhodnocení tohoto srandovního snímku ()