poster

X 2000

Krátkometrážní

Francie, 1998, 8 min

Režie:

François Ozon

Scénář:

François Ozon

Hrají:

Lucia Sanchez

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • hous.enka
  ****

  Tezka jsou rana opilcova :D Pekne tri hvezdicky plus jedna za kukuc toho kluka. Ja vim, jsem povrchni, ale on je fakt roztomilej :) Film muzete zhlednout tu: http://www.dailymotion.com/video/x1q5yu_ozon-x2000_shortfilms(28.4.2011)

 • Raven0
  ****

  Já bych tento kraťas hned tak nezatracoval... Ano, působí prázdně, ale dle mého je to účel. Jen si to představte, probudíte se ráno, po mohutné veselici... Zničen a vygumován. V tom případě je ta prázdnota účelná, je to odraz skutečnosti, kterou zná téměř každý z nás. A pro mnoho z nás, je to i životní styl. Myšlenkové vakuum...(29.3.2010)

 • troxor
  odpad!

  Naprosto obsahově prázdný film. Pokud má film na diváka hluboce zapůsobit, musí mít čím - musí předat nějaký dojem nebo myšlenku, která onen dojem vyvolá. Z tohoto filmu byly asi všechny věci, které by něco mohly sdělit, odborně odstraněny. Nezachraňuje ho ani originalita nebo jakákoliv přítomnost autorovy fantazie, která si pravděpodobně vybrala dovolenou. Naprostý odpad.(9.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace