X 2000

Francie, 1998, 8 min

François Ozon

François Ozon

Lucia Sanchez

Tezka jsou rana opilcova :D Pekne tri hvezdicky plus jedna za kukuc toho kluka. Ja vim, jsem povrchni, ale on je fakt roztomilej :) Film muzete zhlednout tu: http://www.dailymotion.com/video/x1q5yu_ozon-x2000_shortfilms(28.4.2011)

Já bych tento kraťas hned tak nezatracoval... Ano, působí prázdně, ale dle mého je to účel. Jen si to představte, probudíte se ráno, po mohutné veselici... Zničen a vygumován. V tom případě je ta prázdnota účelná, je to odraz skutečnosti, kterou zná téměř každý z nás. A pro mnoho z nás, je to i životní styl. Myšlenkové vakuum...(29.3.2010)

• troxor

Naprosto obsahově prázdný film. Pokud má film na diváka hluboce zapůsobit, musí mít čím - musí předat nějaký dojem nebo myšlenku, která onen dojem vyvolá. Z tohoto filmu byly asi všechny věci, které by něco mohly sdělit, odborně odstraněny. Nezachraňuje ho ani originalita nebo jakákoliv přítomnost autorovy fantazie, která si pravděpodobně vybrala dovolenou. Naprostý odpad.(9.9.2007)