Komentáře uživatelů k TV seriálu (17)

 • Malarkey
  *****

  Detektiv, který chlastá, kouří, žere prášky na jaký příjde, lže manželce a také ji podvádí. Abych pravdu řekl, nečekal jsem od toho téměř nic. Ale který seriál si dovolí pozvat hned do druhého dílu Elizabeth Hurleyovou a mimochodem jeden z rozhovorů probíhá nějak takhle: Nemám malý bradavky? - Ne!!...ale Angelina Jolie má..... - to je její bratr!! Seriál napěchovaný takovejma hláškama, že jsem se musel smát. Jestli to opravdu u policajtů v NY takhle funguje tak musejí mít o zábavu postaráno. Výborný seriál škoda toho, že ho tak brzo zrušili. (9/10)(1.9.2006)

 • LiVentura
  ****

  Zdařilé propojení komiky s detektivkou.(8.1.2010)

 • anderson
  *****

  ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČT 1 = 25.4.2002 --- Vynikajúca séria o "typických" NY policajtoch, ktorí nie vždy (resp. nikdy) konajú tak úplne kóšer. Navyše sa Česká televízia vyznamenala jedným z najgeniálnejších dabingov v poslednom desaťročí. Škoda, že túto milú anarchiu v USA po 2 sezónach zrušili. THANKS Denis ! (6.8.2004) - Stiahol som to s dabingom od AXN a musím povedať, že je to pozerateľné a aj počúvateľné. :-) Občas sa skrátka stane malý zázrak. Ale MICHAL PAVLATA je jednoznačný profík, s tým nič nenarobí ani AXN. Snáď sa zobudia aj v ČT a pripravia nám reprízu. (28.2.2009)(6.8.2004)

 • Caelos
  ****

  Po první sérii ****. Skvělé hlášky, sympatické postavy, super seriál. Po druhé sérii hodnocení zůstává, skvělý seriál!(29.3.2011)

 • bloom
  *****

  Podle mě ne moc známý, ale vynikající seriál, který dikazuje, že uvěřitelné zápletky, příjemný humor a přirození herci dokáží vytvořit skvost. Dostal mě díl, ve kterém dva detektivové zatknou domácího za vraždu, nejen za to, že ji spáchal, ale, že chtějí získat byt po oběti, který by si jinak finančně nemohli dovolit.(1.9.2006)

 • ledzepfan
  *****

  Prostě mazec-co díl to perla-CHlápek žere prášky jako elvis-chlastá od rána do večera-lže lže a zase lže své manželce své milence-jeho parták se ho ptá jestli má velký zadek -občas prodělá slabou srdeční příhodu -a ze všeho nejvíc miluje svou práci.--Vždy se rád podívám na to jak se Denis snaží aby se mu ta jeho hra nerozsypala jako domeček z karet.například když pozve manželku a milenku na jeden večírek a ze všech sil se snaží aby se nesetkaly-víceméně zde nejsou opravdu vážné chvilky jako v Rescue me což je ASI dobře.(25.11.2006)

 • milka
  ***

  docela povedený seriál u kterého se občas i slušně pobavíte.říkám ovšem občas,protože když tam není Denis Leary tak mi to nějak zavání nudou(6.5.2004)

 • Joe321
  *****

  Velká škoda, že se nenatočilo víc dílů, protože dvě série jsou silně nedostačující. Seriál těží z naprosto geniálních, svižných a přirozených dialogů (nepočítaně hlášek). Celý kolektiv bezchybně šlape a díky téhle kamarádské atmosféře, vás to ihned pohltí. Hlavním tahounem je Denis Leary, kterému sedla role jako ušitá. V mnoha ohledech se The Job podobá Spin City. Skvělý seriál, doporučuji. -"You're with the police?" -"No, we're with the... grocery store." -"What?"(9.10.2004)

 • MrPierc
  *****

  Mike pracuje jako detektiv u policie. Je neukázněný, nedisciplinovaný, sexistický, sprostý, bere prášky, pije a má kromě ženy i svojí milenku. V práci se snaží ulít a jeho přátelé jsou na tom stejně. Největší drbárna je policejní stanice, kde se neudrží jediné tajemství. Jeho šéf ho nechápe, jeho manželka ho nechápe a milenka chápat nemusí. Každý má okolo chyby, ale nikdo si s tím nedělá hlavu. Každý díl je vtipný, sprostý a není nudný. Sice se nic nedozvíte o policejní práci, ale o to vůbec nejde, protože hlavní hvězdou jsou obyvatelé policejní stanice. Všichni jsou trochu ulítlí a smíchaní dohromady vytváří ten správný vtipný nápoj. Český dabing se povedl na jedničku a sprostá slova lítají ode zdi ke zdi. Škoda, že jen 2 série. Nechápu, že jsem ho již dříve nenašel.(7.10.2012)

 • DarkDemon
  *****

  Opravdu zábavný seriál :) kategorie „Komedie / Krimi “ mu náleží právem. Krátká stopáž, svižné tempo a vtipné příběhy se spoustou excelentních hlášek rozhodně stojí za zhlédnutí. Herecké obsazení, scénář i režie na jedničku. Kdyby ho používali k náboru jistě by se jim hlásilo víc lidí ... já bych s takovou bandou rád pracoval.(7.3.2009)

 • Cedr
  ***

  Jde o nadprůměrně kvalitní seriál s vysokým potenciálem hlavně díky postavě Denisa Learyho. Tento potenciál byl však naplno využit až později v Rescue Me, takže The Job v jeho stínu působí poněkud hůř než by si zasloužil.(24.6.2009)

 • Giggs
  ****

  Skvely a zabavny serial bez servitok a moralizovania. Škoda, že take veľmi dlho nevydržia.Byť politicky nekorektny sa v dnešnej dobe nenosi.(24.8.2009)

 • cab
  ****

  Temer na miru usity detektivni serial, kde se probiraji vztahy v oddile a deni okolo jejich clenu na misto akce a nejakych honicek, coz je jedno z nejvetsich pozitiv cele kratke serie. V nejlepsim je dobre skoncit. Prvni sezona: 75%, druha sezona: 70%(27.2.2009)

 • Yoss
  *****

  Ešte viac Learyho! Škoda, že tento skvelý kúsok zatrhli a skončil po dvoch sériách. Vraj to bolo prisilné úchylné kafe. Ale kdeže. Iba výborne POLITICKY NEKOREKTNÉ.(30.7.2010)

 • katmandzoo
  *****

  skvelé prepojenie detektívky s komédiou..detektívi z 21.okrsku sa určite nenudia, pretože každý deň riešia tie najčudnejšie a najvtipnejšie prípady, čiže inak ako s humorom sa to ani vyriešiť nedá..dobre som sa pri tomto seriáli bavil, je škoda, že natočili len tak málo častí, pretože by to ešte chcelo nejaké to pokračovanie..(23.8.2011)

 • superzurda
  *****

  Vzpomínám, jak jsem se seriálu omylem dostal a jak mě hnede nadchl. Hláška následovala hlášku, vtipné situace i nečekané zvraty. Při každém dílu jsem si neodpustil větu:,,To jsou teda fízlové." Kdyby ČT seriál vhodně uvedla a udělala k tomu pořádnou propagaci, určitě by se musel chytit. Takhle nezbývá nám hrstce náhodných sledujících doufat, že ho někdy zase spatříme.(14.11.2008)

 • e-pilot
  *****

  Krátký rozhovor na ukázku. Dcera návladního dělá interview s jedním z detektivů. Holčička: "Kolik neozbrojených lidí jste zastřelil?" Detektiv: "Neozbrojení lidé, hm, tenhle týden... šest. Ne, sedm! Jednoho jsem sejmul dnes ráno." / Holčička: "Vzal jste někdy úplatek?" Detektiv: "Ne! Tento týden?" / Detektiv: "Zakouříš si?" Holčička: "Ne, děkuju, druhotné kouření zabíjí." Detektiv: "Zřejmě ne dost rychle." / Detektiv: "Jo, když přijde na falešný důkazy, nikdo na mě nemá. Já mám talent! Ale to si nepiš, měl bych potíže."(30.6.2010)