poster

Pan Monk se seznamuje s kandidátem (S01E01) (epizoda)

 • Česko

  Pan Monk a kandidát

 • USA

  Mr. Monk and the Candidate

 • Slovensko

  Pán Monk a kandidát

Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2002, 1 h 58 min

 • ScarPoul
  *****

  Pilot ako má byť. Postavy, ktoré si automaticky zamilujete a Tony Shalhoub asi vo svoje životnej úlohe. Správne dávkovanie emócií, napätia aj humoru v ktorom je na súčasné detektívne pomery omnoho viacej ľudskosti a omnoho viacej krásnych momentov než by sa na podobný žáner patrilo. A práve to robí tento seriál tak výnimočným.(3.9.2012)

 • Tommassi3
  *****

  "Monku, přijdete do pekla !!" - "Já už v pekle jsem.." To jistě člověk s tolika fobiemi a jednou velkou bolestí prostě být musí, o to paradoxněji však vyznívá skutečnost, že tenhle seriál přivádí jednoho naopak do filmově detektivního nebe.. Skvostný pilot ke skvostnému seriálu, který znalému dokazuje, že svět Adriana "Rain Mana" Monka i s jeho postavami skutečně projde vývojem, který podobné starosvětské kriminálky příliš často nenabízejí..(26.8.2016)

 • pravo
  ***

  Tak keďže sa natočilo už sedem sezón seriálu Monk, tak ho možno označiť za vcelku úspešný. Prvým krokom však bol práve tento pilot, ktorý divákom predstavil nový druh detektíva a moje hodnotenie sa preto zameria iba na tento film. V tomto filme sa nám predstavia všetky dôležité postavy a zároveň sledujeme vyšetrovanie pokusu o atentát na kandidáta na starostu. Škoda, že práve v pilote bola použitá práve jedna z najmenej zaujímavých zápletok, ale asi išlo autorom filmu trafiť sa do vkusu čo najväčšieho okruhu divákov (teda docieliť minimálne riziko prepadu). Takže moje hodnotenie je o čosi nižšie ako hodnotenie seriálu, ktorý obsahuje omnoho viac lepších epizód ako tento pilot, ktorý aj napriek tomu tvorí pevnú súčasť vynikajúceho seriálu.(23.4.2008)

 • Elfias Dóže
  ***

  Seriál mám velmi rád, ale nejsem blázen, abych každé epizodě bez rozdílu dával plný počet. A pilot musím bohužel zařadit k průměru. Je dost vážný a já mám Monka spojeného s komedii, vzájemná interakce mezi Monkem a kapitánem Stottlemeyerem je zbytečně nevraživá a Randy Disher je moc horlivý a ne tak vtipný (vtipně tupý) jako je v pozdější fázi. Pokud Vám můžu radit: Zkuste raději díly ve kterých dělá Monkovi asistentku Natalie Teeger (podle IMDB od epizody číslo 39). Ty jsou skvělé. Hlavně kvůli nim mám seriál v TOP 10. 60%(1.9.2012)

 • nash.
  *****

  Skvělá zábava uvádějící na obrazovky jednoho z nejosobitějších televizních detektivů. Už první scéna Monkových dedukcí a postřehů neustále přerušovaná diskusí o tom jestli doma vypnul plyn je naprosto geniální.. a to nemluvím o takových skvělých momentech jako je lovení klíčenky z rakve během posledního rozloučení.. prostě pilot, který mě spolehlivě zahákoval k celému seriálu..(31.1.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace