Reklama

Reklama

Můj přítel Monk - Série 5 (2006) (série)


Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap (S05E15)

(epizoda)
  • USA Mr. Monk and the Really, Really Dead Guy (více)

Obsahy(1)

Zdánlivě nesouvisející případy zavražděné lékařky a pouličního muzikanta řeší za pomoci nejmodernější techniky FBI, která z případu odstaví Stottlemeyerův tým. Nad veškerou technikou však nakonec zvítězí brilantní mozek pana Monka. (TV Nova)

Recenze (3)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvělá parodie na CSI kriminálky, kdy stará dobrá detektivní práce vítězí nad tunou moderní techniky. Já osobně mám CSI rád (tu původní), ale tam i přes záměr na techniku detektivové nepřestávají používat i svůj mozek - což zdejší federálové evidentně zapomněli. Alespoň se svou moderní technikou nakonec sejmuli vraha. Jinak Randy jako pouliční zpěvák neměl chybu, kapitánova reakce pobavila stejně tak. ("Problém je, že teď ho chce zabít mnohem víc lidí než ten vrah. Třeba já.") Jinak jeden z mála dílů, kde záporáka skoro neuvidíme. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (2)

  • Když v 18. minutě Monk (Tony Shalhoub) čistí vysavačem notebook, monitor se náhle sám o pár stupňů sklopí. Monk to být nemohl, takže jej evidentně sklopila zblízka zabírající pohybující se kamera. (Amper01)
  • Když ve 20. minutě Monk (Tony Shalhoub) otevírá CD-ROM mechaniku u notebooku, sklenice s vodou je při pohledu kamery shora v jiné pozici než předtím. (willy1)

Reklama

Reklama