Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap (S05E15) (epizoda)

Mr. Monk and the Really, Really Dead Guy

Pán Monk a mŕtva mŕtvola muža

Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 42 min

Tvůrci:

Andy Breckman

Jeff Beal

Anthony Santa Croce

Ron Volk

Scénografie:

Chuck Parker, Suzette Sheets (set dekoratér)

Kostýmy:

Ileane Meltzer

V tom díle bych šéfa FBI s chutí kopnul za jeho aroganci do pr,,,,,,,,,,,,,,,e!!!!!(23.4.2020)

Ze všech filmů, kde jsou moderně vybavení akční týpci z FBI za debily, patří tento k těm nejvtipnějším :-)(14.12.2018)

Skvělá parodie na CSI kriminálky, kdy stará dobrá detektivní práce vítězí nad tunou moderní techniky. Já osobně mám CSI rád (tu původní), ale tam i přes záměr na techniku detektivové nepřestávají používat i svůj mozek - což zdejší federálové evidentně zapomněli. Alespoň se svou moderní technikou nakonec sejmuli vraha. Jinak Randy jako pouliční zpěvák neměl chybu, kapitánova reakce pobavila stejně tak. ("Problém je, že teď ho chce zabít mnohem víc lidí než ten vrah. Třeba já.") Jinak jeden z mála dílů, kde záporáka skoro neuvidíme.(6.6.2020)

• - Když v 18. minutě Monk (Tony Shalhoub) čistí vysavačem notebook, monitor se náhle sám o pár stupňů sklopí. Monk to být nemohl, takže jej evidentně sklopila zblízka zabírající pohybující se kamera. (Amper01)

• - Když ve 20. minutě Monk (Tony Shalhoub) otevírá CD-ROM mechaniku u notebooku, sklenice s vodou je při pohledu kamery shora v jiné pozici než předtím. (willy1)