Reklama

Reklama

Můj přítel Monk - Série 6 (2007) (série)


Pan Monk pomáhá s výchovou (S06E05)

(epizoda)
  • USA Mr. Monk and the Birds and the Bees (více)

Obsahy(1)

Rob Sherman je domluven na pojišťovacím podvodu. Údajný lupič mu má v domě ukrást cenné sportovní trofeje. Sherman ho ale zastřelí a druhou zbraní pak zabije svou ženu. Potom chladnokrevně zavolá polici. Druhého dne předloží Monkovi, Natalii, Stottlemayerovi a Disherovi svou verzi... (TV Nova)

Recenze (2)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dle mě jedna z nejhorších epizod celého seriálu. Našly by se zde i dobré aspekty, záporák ze začátku taky docela ujde, ale tak šíleně vykonstruovaná zápletka (nebo spíš řetězec absurdních náhod, aby Monkovi záporák neutekl) je i na poměry seriálu trochu moc. Takže dva chlapi plánují podvod a aby dojednali detaily, tak se sejdou v zábavním parku plném lidí - osobně mi přijde daleko bezpečnější sejít se někde v soukromí, ale dejme tomu. Ten zbytek už je šíleně přetaženej - v parku je zrovna dcera Monkovy asistentky, rozhodne se zrovna vyfotit se svým klukem na stejném místě, kde stojí oba muži, úplnou náhodou jsou oba na fotografii úplně jasně vidět a ještě navrch je Julie se svým klukem náhodou u domu podezřelého, aby měl možnost vidět důkaz proti sobě. Ten se pak začne ztrapňovat a dávat ji dohromady s nějakým frajerem ze střední, aby tričko zničila... Jednu hvězdu dávám za nechtěně vtipnou Monkovu hlášku "Nevěřím ve shody okolností." Fakt vtipný, vždyť je na tom postaven celý seriál a tahle epizoda ještě o stupeň víc. ()

Peddro 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jeden z nejslabších dílů. Obtěžuje mě, jak Natali naléhá na Monka kvůli Juli. V tomto díle je dabing Pavly Rychlé mimořádně nepříjemný a nemohu jej vystát. Také Natali se chová nelogicky, když chce po Monkovi, aby radil Juli se vztahy. Monk nerad mluví o citech a proto je nesmysl o to právě jeho žádat. Díl jsem viděl asi 5x a utvrdilo mě to, že hlas Natalie je ten nejodpornější, jaký jsem v TV kdy slyšel. Hlas Pavly Rychlé v tomto seriálu nemohu je mi nepříjemný, ale tento díl je extrém. Její hlas mě bolí, úplně se do mi zařezává do celého těla. Ale zápletka dobrá...... ()

Reklama

Reklama