Reklama

Reklama

Můj přítel Monk - Série 7 (2008) (série)


Pan Monk a génius (S07E02)

(epizoda)
  • USA Mr. Monk and the Genius (více)

Obsahy(1)

Monkovu pomoc vyhledá manželka slavného šachisty Linda Kloster. Ví, že její geniální manžel hodlá spáchat dokonalou vraždu a že obětí má být ona. Se smrtí je smířená, jen nechce, aby její manžel vyvázl bez trestu. Ten je momentálně na šachovém turnaji v Kanadě, takže se zdá, že bezprostřední nebezpečí Lindě nehrozí. Nicméně krátce po manželově návratu domů ji služebná nalezne mrtvou. Příčinou smrti byl podle lékaře infarkt. Monk se seznámí s mladým šachistou, který mu vypráví o šachovém tahu zvaném smrt pěšcem, kterého Kloster používá. Monkovi pak dojde, co se stalo... (TV Nova)

(více)

Recenze (1)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na to, jaký měl ten chlap být génius, byla záhada Monkem vyřešena strašně rychle, což mě poněkud zklamalo. Následující hra byla sice celkem zajímavá, záporák pan Strathaima byl excelentní soupeř, ale bohužel to pro mě nemělo takový efekt, protože je jasné, že Monk prostě nějak musí vyhrát. Zase mu pomohla příhodná náhodička - o současnou ženu se záporák postaral, aby jakékoliv důkazy vraždy nezůstaly, ovšem tu první zapomněl nechat spálit. Ta šaráda s prohozením mrtvol je až moc přitažená za vlasy, jak by to asi celé provedl sám, bez zanechání jakékoliv stopy.... ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • V epizóde Pán Monk a génius Monkova asistentka Nataly hovorí, že je veľmi nepravdepodobné, aby manželka šachového experta dostala infarkt, nakoľko mala len 42 rokov. O pár scén neskôr, keď policajný tím s Monkom (Tony Shalhoub) vybavujú žiadosť a exhumáciu tiel, sudca o spomínanej manželke prečíta, že bola tridsiatnička. (croxika)

Reklama

Reklama