Modrý Pacifik

(seriál)
USA, (1996–2000), 76 h 1 min (Minutáž: 43–46 min)

Tvůrci:

Bill Nuss

Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel, Marcos A. Ferraez, Rick Rossovich, Shanna Moakler, Mario Lopez, Michael Peña, Shannon Tweed, Jay Giannone (více)

Série(5) / Epizody(101)

V americkém krimi seriálu Modrý Pacifik se představí členové policejního týmu, každodenně patrolujícího na kolech prosluněnými ulicemi a plážemi Santy Moniky. V prvním díle potkáme ambiciózní policistku Chris Kellyovou, která je společně s ostatními kolegy na hlídce a snaží se dopadnout brutálního lupiče, který na plážích přepadá lidi v autech. V hlavních rolích hrají Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel a Shanna Moakler. (CBS)

Santino7

Ďalší z rady prúserov, ktoré však v dobe svojho vysielania boli u mladej generácie (a nielen tej) skutočne hitmi. Aj keď to môže znieť neuveriteľne... Partička policajtov, elasťáky, pekné prostredie... No a samozrejme bicykle! Keby to vzniklo v dnešnej dobe, asi by som sa chytal za hlavu. Lenže v tých pre nás divokých rokoch bolo možné naozaj všetko. Aj takéto niečo, pretože to malo šmrnc. Veľmi rád by som si nejaký ten diel pozrel aj teraz, na osvieženie pamäte po dlhých rokoch. I keď je veľmi pravdepodobné, že by som potom musel prehodnotiť moje na tento kúsok veľmi dobré hodnotenie :-) Z nostalgie... 2/5 ()

YoZo8

Seriál, ktorý má k najlepším akčným seriálom poriadne ďaleko no na pohodové poobedie ku káve sa akurát hodí. Človek nemusí dávať tak pozor, lebo hlavná myšlienka mu aj tak neujde. Slabá dávka akcie, slabý humor aj keď sem tam sa zasmejeme na paranormálnych trikoch na bicykli ale to je asi tak všetko. Trošku mi to pripomína Baywatch, ale tam sa aspoň bolo na čo pozerať. ()

siouxie

ako decko som to žrala...este som si to aj na kazety nahravala...dokonca na základnej sme sa cez velku prestavku hrávali na tých policajtov a so spolužiačkou sme sa vždy hádali, ktorá bude tá blondína:D...až po niekolkych rokoch ked to reprizovali na stv(ako inak)mi doslo aka sracka to vlastne bola:D ()

Torision

Takže, jak bych ohodnotil tenhle seriál. Znělka : Jeden z mála kladů seriálu. Herci : Místo herců vidíme v serálů hrát naprosto zbytečný prkenný modely. Scénáře : Modelové na kolech furt hledají nějaký záporáky, který jsou většinou maximálně ubozí a nízkorozpočtoví drogoví dealeři a do toho řešej svý osobní problémy, který stejně nikoho nezajímaj (dokonce ani mě, když jsem byl malej). Kamera : Choreografie všech honiček na kolech a všech přestřelek je céčková.. Dávám jednu hvězdičku za znělku a z nostalgie, protože když mi bylo tak 10, tak jsem to žral.....teď bych na to nesáhnul ani klackem. ()

IvcaG

Tak trochu vspomínky na školní léta. Z dnešního pohledu spíše pro usmání. Americký srandart té doby neúspěšné nahrazování fenoménu jménem Pobřežní hlídka, partičkou zrovna tak "krásných úchavatných" herců a hereček, kteří se vydávají za rádoby policty a svých "super kolech" po ulicích L.A. 20% za nostalgii ()

• Rovnako ako dej seriálu, aj jeho natáčanie prebiehalo v Los Angeles, predovšetkým v Santa Monica a Venice. (Real Tom Hardy)
  • Seriál býval frekventovane propagovaný v programe WWE Monday Night RAW (od r. 1993). Dôvodom bolo najmä to, že sa mnoho profesionálnych wrestlerov z organizácie WWE v seriáli naprieč sériami objavilo v malých cameo rolách. (Real Tom Hardy)
  • Policisté používají kola značky Schwinn. (impreza)