Reklama

Reklama

Modrý Pacifik

(TV seriál)
Akční / Drama
USA, (1996–2000), 76 h 1 min (Minutáž: 43–46 min)

Tvůrci:

Bill Nuss

Hrají:

Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel, Marcos A. Ferraez, Rick Rossovich, Shanna Moakler, Mario Lopez, Michael Peña, Shannon Tweed, (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(101)

V americkém krimi seriálu Modrý Pacifik se představí členové policejního týmu, každodenně patrolujícího na kolech prosluněnými ulicemi a plážemi Santy Moniky. V prvním díle potkáme ambiciózní policistku Chris Kellyovou, která je společně s ostatními kolegy na hlídce a snaží se dopadnout brutálního lupiče, který na plážích přepadá lidi v autech. V hlavních rolích hrají Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel a Shanna Moakler. (CBS)

(více)

Recenze (63)

Trevor 

všechny recenze uživatele

V čase keď sa to začalo vysielať som nebol tak náročným filmovým fanúšikom ako teraz a pohľad na pekné ženy ktoré sa v tom čase v seriály mihli bol v tom čase celkom príjemný a občas sa to podarilo doplniťaj o relatívne zaujímavý príbeh. Ale žeby som si spomínal na niektorú epizódu čo i len okrajovo povedať nemôžem. ()

YoZo8 

všechny recenze uživatele

Seriál, ktorý má k najlepším akčným seriálom poriadne ďaleko no na pohodové poobedie ku káve sa akurát hodí. Človek nemusí dávať tak pozor, lebo hlavná myšlienka mu aj tak neujde. Slabá dávka akcie, slabý humor aj keď sem tam sa zasmejeme na paranormálnych trikoch na bicykli ale to je asi tak všetko. Trošku mi to pripomína Baywatch, ale tam sa aspoň bolo na čo pozerať. ()

Reklama

Mr.Floyd odpad!

všechny recenze uživatele

Pripečený a neskutočne absurdný seriál o cyklopolicajtoch, ktorý namiesto behania po pláži a chytania kapsárov riešia kriminálne prípady týkajúce sa vrážd, únosov či obchodov so zbraňami a drogami. S "ostrovtipom" a "prehľadom" na všetko prídu včas a spôsobom, ktorý by im závidel aj agent CIA. Keď som bol malý, obdivoval som bicykle, ale teraz keď bicykel s predným odpružení nie je nič výnimočné, nemám dôvod zabíjať pri ňom čas. ()

Mertax 

všechny recenze uživatele

Mě vždycky fascinovalo, jak na těch kolech dohonili i auto... A to mi vlastně připomíná, že bych si měla koupit nový kolo, nějaký fešný a nablejskaný. S tím stávajícím nepředhoním ani starou 120../// Seriál, z nějž jsem viděla docela dost dílů, ale jen proto, že běžel po Hvězdné bráně - a já se nechtěla odvalit z gauče. ()

Torision 

všechny recenze uživatele

Takže, jak bych ohodnotil tenhle seriál. Znělka : Jeden z mála kladů seriálu. Herci : Místo herců vidíme v serálů hrát naprosto zbytečný prkenný modely. Scénáře : Modelové na kolech furt hledají nějaký záporáky, který jsou většinou maximálně ubozí a nízkorozpočtoví drogoví dealeři a do toho řešej svý osobní problémy, který stejně nikoho nezajímaj (dokonce ani mě, když jsem byl malej). Kamera : Choreografie všech honiček na kolech a všech přestřelek je céčková.. Dávám jednu hvězdičku za znělku a z nostalgie, protože když mi bylo tak 10, tak jsem to žral.....teď bych na to nesáhnul ani klackem. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Policisté používají kola značky Schwinn. (impreza)

Reklama

Reklama