poster

Křížovka

 • USA

  Crossword Puzzle, The

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1989, 4 min

 • Radko
  ****

  Vášeň začiatkov vzťahu často rokmi transformuje do rôznych voľnočasových záľub - od športu, záhradku cez telku až k rôznym hlavolamom. Verné partnerstvo vydržať môže, no styk sa stáva frekventovaným asi tak ako štátne sviatky. O to vášnivejšie partneri potom vypĺňajú políčka svojho koníčka. Problémom môže byť nerovnomerne rozložená chuť na styk. Výstižné vystihnutie popísaného v štyroch vtipne zanimovaných minútach.(20.10.2013)

 • Karlos80
  ***

  Hudba: Zuzana Navarová. Poněkud netradiční manželské soužití. Jeho žena to evidentně chce ale její muž je pořád zadumaný do křížovky:-) Až sílící milostné návrhy jeho ženy se mu staly podnětem v podobě posledního chybějícího slova v křížovce:-)(31.12.2008)

 • petaspur
  ***

  Manželka se připravuje na vášnivou noc. Zmaluje si to, co zmalovati na těle lze, učeše si to, co učesati na těle lze a již chvátá zaujmouti v posteli svůdnou polohu. Otevírají se dveře a nadšený manžel se s nadšením vrhá na ... vyplňování políček křížovky. Jedná se v tomto směru o jedince mimořádně zdatného, neboť mu nedělá nejmenších problémů doplnit bez nápovědy slovo AÚNXO, jehož existence doposud nebyla žádným křížovkářským slovníkem potvrzena. Fyzická vášeň bude muset počkat do doby vyluštění tajenky, neboť duševní potrava hravě vítězí nad manželčinými sexuálními fíglíky.(23.8.2009)

 • Sfinkter
  ***

  Karlos80 zde píše, že se jedná o netradiční manželské soužití, podle mého už tradičnější ani být nemůže. Muži jsou občas zaslepeni svými aktivitami a nedokáží rozpoznat ženské návrhy, někdy i tak strašně okaté. Nojo, ženy to s námi nemají lehké. Ale není si co vyčítat :)(25.4.2010)

 • Snorlax
  ****

  Má to vtip a výbornou hudbu.(14.5.2013)