Tropický thriller, který vypráví o životě Demiho (Donald Glover) a jeho přítelkyně Kofi (Rihanna). Oba žijí od svého narození na ostrově Guava, který je ovládán tzv. Červenými, armádou, jež nutí obyvatele Guavy pracovat od pondělí do neděle a odmítá jim cokoliv umožnit. Demi hraje na kytaru a zpívá v místním rádiu. Jednoho dne chce uspořádat festival, jenž má místním dát pocit svobody, kterou nemají. Jenže s tím nesouhlasí právě armáda, Červení, a Demi se dostává do krizové situace. Vzdát se naděje na svobodu, nebo bojovat? (mikki089)

Dzeyna

Donald Glover aka Childish Gambino si střihnul takový soukromý koncert na ostrově Guava. A Riri mu tam trošku přicmrndla svým oplácaným zadkem. Nicméně je to naprosto skvělé, svižné a výstižné! Za mě 55 minut naprosto dostačujících, vše říkajících a zábavných. ()

Arsenal83

Na začiatku taká nepodarená 5-minútová animácia a potom príde Rihanna a hlavne jej uspievaný a podľa pohybu postihnutý kamoš. Vlastne Rihanna sa tam dokopy len tak mihne, ani neviem, na čo tam šla. Film s extrémne krátkou stopážou, až som myslel, že ide o dokument. Na myšlienku, ktorú chce priniesť je to príliš krátke a na tie ničím výnimočné pesničky až príliš dlhé. ()

Aljak

Hmmm. Keď najlepšia časť celého filmu je úvodný animovaný prológ (ten bol naozaj výborný), tak to potom asi nie je bohvie aká vizitka. A to som sa spočiatku celkom tešil, že to bude zaujímavý príbeh o tajnom povstaní proti despotickej diktatúre ovládajúcej ostrov. A napokon to bola len takmer hodinová "óda" Donalda Glovera (Demiho), ktorý chcel svojim excentrickým vybliakovaním zvrhnúť systém... No a Rihanna, tá je tu len ako taká kulisa. Čo dodať? Film so skvelým potenciálom, ktorý sa utopil v "aure" Donalda Glovera... Not my cup of tea. ()

chelseaman22

No tak nevím, zdali film má být reklamou na vyhořelou reklamu nebo na OST k FIFA 19. Film nemá metráž, ambice ani kvalitu předvést něco brand new, což divák pozná již v páté minutě. A jaké je poselství? Zpěvem zbouráš diktaturu i zaženeš hlad. 39 % ()

Mitin

Jako takový delší klip je to super. Od děje moc nečekejte. Jako fanoušek Gambina 4* za písničky a jejich užití. ()

GMVajgl

Takovej film o ničem, trochu jako West Side Story, trochu low-cost, trochu idealismu, trochu politiky. Alespoň se to moc netáhne. ()

mikki089

Tento film je hodně silně politicky založený, což u Donalda Glovera není neobvyklé. Nenalézají se zde žádné zbytečné scény a 55 minut uběhne jako voda. Vřele doporučuji, nebudete toho litovat. ()