Rozpočet €19miliónovTržby USA $3,803Tržby Celosvetovo $3,894,000║ praštené /40%/(15.12.2009)

• Marigold

He?!(3.12.2008)

• Smok

Na môj vkus až moc uletené.(30.10.2008)

• Slavníkovec

Ulítlá Francouzská komedie, která chce profitovat ze své úchylnosti.(29.5.2007)

Prasárna, úchylárna a debilita o prasatech, úchylácích a debilech, kteří se chovají prasácky, úchylně a debilně. Asi se proto ptáte, proč to hodnotím tak, jak to hodnotím. Dobrá, prozradím vám to - smíchy jsem se válel na zemi. Alespoň chvílemi tedy určitě ano, vidět žárlivého dokonalého Árijce Götze Otta bylo k popukání. Dejte mi někdo adresu Jean-Marie Poirého, asi mu pošlu kytku. Uvařít z tuny exkrementů takovýhle film, to chce kumšt. 50%(4.12.2015)

Jedna z řady nových a opravdu povedených komedií. Scény plné zápletek a skvělých hreckých výkonů vás jednoduše donutí k smíchu. Pan Maurice Ušatý a jeho Bratrská pomoc je prostě nepřekonatelná!(12.8.2006)

Velmi vtipná, svižná francouzská komedie, která dokazuje, že Francouzi jsou pořád co se komedií týče, špička ve svém oboru...(31.5.2013)

Moc se omlouvám, já ten film prostě žeru. Není to úplně klasická komedie. Je to v podstatě téměř dokumentární vhled do života dvou zoufalců. Ale ... no nemůžu si pomoct, pobavilo a jak. Jen to podání je trochu jiné než je člověk zvyklý... je to ujetý :-) V hlavních rolích Régis Laspalès a Philippe Chevallier.(17.4.2013)

50 %(17.2.2017)