Pan Tau na horách (S01E03) (epizoda)

 • Západní Německo

  Pan Tau im Schnee

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo / Západní Německo, 1971, 32 min

 • lubospoti
  ***

  Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy. Konkrétně tahle epizoda ale určitě patří mezi ty lepší. Asi je to tím prostředím, které je pro tento seriál netypické. A pak samozrejmě také absencí dialogů.(9.8.2016)

 • Snorlax
  ***

  Pan Tau v roli škodíka proti nafoukanému trenérovi s píšťalkou.(16.7.2018)

 • roswelll
  *****

  I na horách se pan Tau neztratí a "jeho třída" s jeho pomocí zvládne všechny nástrahy.(14.2.2016)

 • Coleator

  Tenhle díl je super! Děti jedou na hory, při odjezdu všude zeleno, ptáci zpívají, taková pravá lyžařská atmosféra... Po cestě zase střídají záběry na autobus, který projíždí zasněženou krajinou, se záběry interiéru, kdy asi nezbyly peníze na natočení ubíhající zimní krajiny, tak tam zase prdneme trochu toho léta... Jasně, je to pro děti, ale tohle mysleli fakt vážně? Samotný příběh nebudu moc komentovat, pan Tau je prostě frajer a každej grázl by se před ním měl mít na pozoru. Kdyby nebylo těch letních nesmyslů, byla by to strašná nuda... Tak že by to tam nakonec bylo schválně?(19.7.2016)

 • blackrain
  ***

  Je to docela příjemná taškařice, kde se nemluví, ale není to ždáný překvapující nebo dokonce převratný díl. Je tu pár celkem vtipných nebo spíše úsměvných momentů. Pan Tau opět dělá všechno, co může, aby dal všechny věco do pořádku, ale už byl u mnohem lepších příhod. Holt nemůže být každý den posvícení.(16.1.2012)

 • - Začátek filmu se odehrává na dnes již dávno zrušeném autobusovém nádraží Praha - Pankrác. (Stejšn)

 • - Natáčelo se ve Špindlerovém Mlýně na Svatém Petru a v Jánských lázních. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace