Pan Tau se vrací (S03E01) (epizoda)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

 • waits
  ****

  Pan Tau, řada 2 z roku 1975 je jediný Tau, který se mi líbí. A může za to Alfons, který pana Tau dobře doplnuje, slušné vedlejší obsazení a fakt, že šlo o prvního Taua, kterého jsem viděl. Celkově ja ale pan Tau tak trochu podivnost za vetší peníze (dlužno dodat, že i západoněmecké), a viditelně preferovaný projekt, ve kterém se mohlo cestovat do západní ciziny (první serie s Werichem), nebyl problém obsadit hereckou špičku (druhá serie) a točit několik celovečeráků i v době, kdy už se vařilo z vody.(6.5.2012)

 • blackrain
  ***

  Nám se taky jednou stalo, že nám v domě vypadla roura od kamen, když bylo všechno naklizeno včetně vypraných záclon. Ovšem, červené saze jsme neměli. Rodina Urbanových byla příjemná a civilní. František Peterka neměl chybu. Jen jsem ho trošku litovala, když musel pochodovat s tou rourou na hlavě nebo co to vlastně bylo.(2.4.2012)

 • triatlet
  *****

  Pilotní díl 3. řady. Pan Tau pilotuje svůj stoj a přistává na komínu vilky rodiny Urbanových v Praze. Takže otec má místo nudlí s mákem nudle s popelem. Místo slavnostní tabule u příležitoti svátku Alfonse (světoběžník, který si je s panem Tau podobný) jsou topinky. Vtipnou roli hraje František Peterka (soused).(4.4.2010)

 • otík
  ****

  Druhá série začíná příletem pana Tau do nové rodiny v čele s tatínkem Menšíkem, maminkou Bohdalovou a dědou Filipovským. Tato rodinka obohacená dvěma dětmi už mnoho let postrádá strýce Alfonse, který jednoho dne bráchovi Menšíkovi zpronevěřil skleněné kuličky a od té doby je mimo domov. V tomto díle se zatím Alfons moc neřeší, spíše uvidíme trampoty Menšíka s kamny, rourami, popelem, apod. Na Alfonse se vzpomíná, protože slaví svátek. Pan Tau zjišťuje, že Alfons je na něj velmi podobný a rozhodně se jej navštívit. Proto si vyčaruje létající balon a odletí v něm vstříc dobrodružství.(17.7.2016)

 • Yarwen
  ***

  První díl druhé série, jež byla točena tři roky od té první, nás uvádí do nové rodiny s Vladimírem Menšíkem a Jiřinou Bohdalovou. Trochu specifickou postavou je zde František Filipovský, který si zahrál ve vůbec prvním díle první série, kde šéfoval psímu salónu, ale tato spojitost je zde již "zapomenuta". Pan Tau nalézá úzkou podobu s Alfonsem, bratrem Vladimíra Menšíka, který před dlouhou dobou odešel, a rozhodne se navrátit jej zpátky do rodiny. (52%)(26.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace