Pan Tau a Robinson (S03E02) (epizoda)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

Kamera:

Josef Vaniš
 • Vikki
  *****

  Legendární Pan Tau a jeho příběhy. Prostě naši filmaři před 89r. byli jedničky ve vesmíru. A že to tu nějaké chudáčky nebaví? Není divu, je to nádherný film a seriál a né žádná kriplovská uchylárna s nagelovanými totálně dementními metrouši a drůbežími barbínami s létajícími vnitřnostmi a souložícími dětmi či dalšími "výchovnými" prvky(27.12.2014)

 • Jacinda
  **

  Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

 • triatlet
  *****

  Díky ostrovní tematice převládá ještě poetické líčení nad dějem. Na scéně se poprvé objevují koza a rosnička. A vtipné je seznámení pan Tau s Alfonsem, i když zatím jen prostřednictvím zrcadla.(11.4.2010)

 • otík
  ****

  Pan Tau přilétá na opuštěný ostrov za Alfonsem a sleduje jeho život. Alfons si spokojeně žije na ostrově jen s kozou Cleou a žábou Jůlinkou. Jenže díky působení pana Tau se mu začne stýskat po domově a protože mu Tau přičaruje létající balon, Alfons po malém váhání nastupuje do balonu a odlétá směrem domov. Zajímavý díl už díky tomu, že poprvé tu Ota Šimánek mluví a má dvojroli, ale také kvůli velmi hezkým a líbivým exteriérům. Zajímavostí také je, že v tomto díle jediným hercem od začátku do konce je Ota Šimánek.(17.7.2016)

 • blackrain
  ***

  Natáčelo se i u jezírka v Prokopském údolí. Takže filmaři to z Barrandova měli opravdu kousek. Jezírko je častým výletním místem. Také se o tomto kdysi bývalém zatopeném lomu traduje několik legend. Jedna je o potopeném bagru. Jako děti jsme věřily, že když vylezeme na skálu nad jezírkem, takže uvidíme jeho žlutou střechu.(23.4.2012)

 • - Dům Urbanových se nachází v Praze Řeporyjích v ulici Ořešská. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Natáčelo se v Prokopském údolí. (M.B)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace