Pan Tau a pět hrušek a tři jablka (S03E07) (epizoda)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

 • Šandík
  ****

  Hodně vaty, ale ty nejlepší momenty z tohohle díly, ty jsou vážně skvělé!(25.5.2020)

 • otík
  ***

  Sedmý díl druhé série. Alfons i Pan Tau jsou stále v rodině Urbanů, Alfons shání práci a vůbec se mu nedaří. Kde je, tam vznikne kalamita. Rodina se i proto rozhodne Alfonse nechat vyšetřit u psychiatra Kaliny. I přes snahu Alfonse se ještě před tím s panem Tau rozloučit, se Tau opět objevuje na scéně a chudák psychiatr dostává pořádně zabrat. Alfons pak před rodinou utíká přes zahradu, kde potká dva kluky hrající si na vojáky. Průměrný díl, který však obsahuje geniální scénu s psychiatrem, Alfonsem a Panem Tau - "Voni jsou dva, velkej a maličkej!"(3.8.2017)

 • roswelll
  *****

  Takhle dělat z pana Somra blbce...:-) ale jinak opět velmi úsměvná a veselá epizoda a padat do hnoje před bejkem umí tímhle způsobem jen pan Menšík..:-)(16.2.2016)

 • triatlet
  *****

  Celou sérii s Urbanovými v úvodu shrnuje Karel Höger předchozí děj. V tomto dílu zaujme "němohra" v divadle - snaha pana Tau usadit pozdě příchozí (Raul Schránil a Nelly Gaierová) vrcholí skoro požárem. Podstatnou část pak tvoří dokonalé zmatení psychiatra - doktora Kaliny (Josef Somr).(16.5.2010)

 • Jacinda
  **

  Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)