Urbanovi se vracejí z napínavé dovolené celkem v pořádku, rozestavěná půda se proměnila v obdivuhodný interiér, Alfons je štastně ženatý. Víc pro tuhle rodinu, jak jistě uznáte, pan Tau ani udělat nemohl. A tak nastartoval svou raketku a odlétá. (oficiální text distributora)

Snorlax

Jeden z nejslabších dílů, ale stále mnohem nápaditější než monotonní Jacinda, která umí jen jednu větu, kteroužto s neoblomnou pravidelností píše ke všem dílům pana Tau. ()

triatlet

Marie Rosůlková v roli znalkyně seriálu Pan Tau a zakomponování turistů do příběhu a jejich využití pro rekapitulaci předchozího děje, to je možné jen v pohádce. Obdivuhodné, co všechno autoři dostali do poslední půlhodiny (využití ztracené buřinky na ostrově - při prvním zhlédnutí jsem před lety chtěl volat požárníky:-) ()

blackrain

Po prožitém martiriu s rodinkou Urbanových by si zasloužil dovolenou asi každý, takže, tedy i pan Tau. Vždyť všechno dopadlo přece dobře. Zapracování turistů, kteří dají přednost před krásami staré Prahy Panu Tau mi bohužel přišlo příliš trapné. Rekapitulaci to vůbec nepotřebovalo. ()

Yarwen

Poslední díl druhé série s panem Tau si zasloužil trochu důstojnější zakončení, místo toho jsem útrpně sledoval taškařici s turisty, což položilo logiku snímku na lopatky. Za druhou sérii celkově lze ale vyzdvihnout výborné herecké výkony v čele s Vladimírem Menšíkem. Tento díl však jen za 47%. ()

fimler

Taky a zase jeden z nejslabších a nejnudějších dílů u kterého jsem málo kdy vydržel koukat 30 min.Maximálně tak 20 a stačilo!A hlavně se nebojte Tau tu bude tu ještě dlouho! ()