Láska na zálohu (TV film)

Bottled with Love

Romantický

USA, 2019, 81 min

David Weaver

Kevin Leslie

Kelly Herron

Scénografie:

Melissa House

Vtipné, roztomilé a zábavné. Abbey na mne působila tak trochu mile roztržitě potrhlá a tak si získala mé sympatie. Fandil jsem ji až do konce. Samozřejmě naši vyhráli, jen ten konec mohli trochu dál rozvést. Nikdy se nedozvím jak dál ti dva žijí, co děti, kde bydlí atd. Takové to, byli šťastni až do smrti. Nebo ne. Film doporučuji všem romantickým duším.(13.3.2020)

Celý čas, čo som pozerala Bottled with Love, som fantazírovala o tom, že keby som mohla písať komentáre na csfd – tak by som na tomto filmíku ospievala prácu so svetlom – pomocou svetla vytvárali krásnu intímnu atmosféru, ktorá korešpondovala s nosnou témou snímku: s otvorenosťou srdca. Predstavovala som si, ako by som napísala, že je to technicky najkvalitnejší hallmark-film, aký som kedy videla – a veru, mám ich na konte už dosť. Pod tým „technicky najkvalitnejší“ myslím to, že technika je naplno v službách umeleckého dojmu. Páčili sa mi aj herecké výkony hlavnej dvojice – spájali v sebe dva extrémy: vyzretosť a sviežosť. … takto som si vypracovávala v hlave nerealistické scenáre – a potom som sa prihlásila, že aspoň dám tú svoju päťhviezdičku – a TA DÁÁÁÁ – práve mi prišla pošta a s ňou schválenie, že už môžem písať komentáre. Tak toto je môj PRVÝ. Vďaka za pekný večer, bolo to úplne epické. :-) Tento film a to schválenie k tomu.(24.4.2019)