První školní den je Rue nadšená z nové kamarádky Jules. Přesto však nedokáže setřást minulost a u Feze se dostane do potíží. Zatímco se Nate snaží dát s Maddy znovu dohromady, stane se posedlý Tylerem, její známostí na jednu noc. Kat zjistí, že její video proniklo na internet. McKay si svůj stres z vysoké školy vylévá na Cassie. (HBO Europe)

KatInTheBox

Nepači sa mi ako to zase je plné klasických seriálových klišé, ktoré sú poplatné dnešnej dobe a svetonázoru multikulti - klasicky biela holka chodí s černochom, černoch je jediný z ansáblu čo sa snaží študovat univerzitu a niečo dokázať, bohužial tréner po ňom šlape - určo bude biely. Biely chalan je vykreslený ako násilník, ktorý naviac z niakeho záhadného dovodu sa z hetero zmení hned v druhej časti na bi čosi. Biela holka je klasicky vykreslená ako šlapka s psychickými problémami, tlstá biela holka je zase predstavená ako postava čo sa asi začne venovať pornu lebo je proste tlstá a biela a nič iného asi v živote podľa scénaristov nedokáže. Potom tu máme trans alebo neviem akú bielu postavu čo je chalan ale vydáva sa za holku no a tak jediná akože cool postava má byť hlavná hrdinka, pravdaže zo zmiešaného manželstva, ktorá je síce závislá ale má všetko niekde.. O násilníckom bielom otcovi ani nehovorím. Proste každý biely je hned hodne zkazený kus, len tí tmavší sú akože chudáci alebo makači, ktorým svet nedopraje a všetko ide proti nim. Takže sa vezieme veselo ďakej na aktuálnej americkej vlne bieleho sebemrskačstva...Ako pozadie k žehleniu sa to dá vydržať, ale že by som sa k seriálu vrátila za čas znovu, tak to pochybujem. ()

Anderton

Je dobre, že nadväzujeme na prvý diel a udalosti v ňom a nejde tak len o sériu pikantných epizód o neslušnej sorte teenagerov. Ide sa ale zároveň ešte viac na dreň a divák si uvedomuje, že tu ide skôr o tú špecifickú vzorku zo školy, že nejak podobne to nevyzerá na každej škole pri každom študákovi. Ale scenár je zatiaľ vystavaný chytro, herci hrajú presne to, čo majú a skrátka uvidíme ďalej, kam to povedie. ()

Sany33

Príbeh: Rou pod tlakom okolia v škole podlieha nutkaniu na drogy. Nathan nám povie svoj životný príbeh a súčasne sa popasuje so svojou kurviacou sa priateľkou. Ak akt prvého milovania niekto hodí na Pornhub môže to mať dosť veľké následky. Prevedenie: Štýl akým je nám príbeh podávaný sa mi stále páči a pôsobí veľmi pútavo. Svarinská . slovenská predstaviteľka Rou má veľmi dobrý hlas pre rozprávačku. Pasovanie sa s každodennými problémami dnešnej mládeže môže byť aj celkom záhul. Dúfam, že je to úmyselne pritiahnuté za vlasy lebo toľko zloby snáď neexistuje. Alebo sme si ho iba ako mladý neuvedomovali? 75% ()

castor

Prázdniny jsou minulostí, začíná škola a píšou se první příběhy. Dál se motáme okolo prolhané nezletilé závislačky Rue. Blíže se nám představuje Nate (a jeho rodina), a už jsme pochopili, že zkažených kusů tady bude víc. Euphoria se zkrátka na uzdě rozhodně nedrží. Násilí, sociální média, drogy, traumata, nahota, vlastní tělo vnímající jako mechanický stroj. Jakékoli slabší momenty pak tvůrci vyplňují svérázným vizuálním a hudebním mixem a příjemným mladým obsazením v čele se Zendayou. ()

carAnthony

Oukej, tento seriál je trefa do čierneho... skvelé zápletky, unikátna komplexnosť a servítky si pred pusu Euphoria rozhodne neberie! For those that can relate - nábeh na seriál dekády? Rue mi v pilote trošku prirástla k srdcu, no už teraz ma štve a nielen mňa (či iných divákov), no aj samú seba - svedomie sa vždy ozve. //100%// ()

• Scéna, v ktorej sa Rue (Zendaya) a jej mama (Nika King) hádajú, je celá improvizovaná. (dwdb)