Shook Ones Pt. II (S01E04) (epizoda)

USA, 2019, 55 min

Réžia a spracovanie tejto epizódy by si zaslúžili 6*(7.8.2019)

V seriálech dlouho nepamatuju, kdy by mě epizoda tak upoutala. Tohle mělo švuňk a jiskru. Super hudební podkres, který eskaloval podle stupně vyhrocení situace. Skvělá atmosféra pouti v mlze prořezávané světly reflektorů a úžasný prostřih několika dějovými linkami; všechny stály za to!(10.7.2019)

Taka jazda na kolotoci nie je nikdy na skodu...(12.7.2019)

Bez debat prozatím nejlepší epizoda. Vizuálně uchvacující a neskutečně poutavá podmanivá mozaika několika dílčích a přesto vzájemně propojených příběhů. Režijní lahůdka a zároveň neutuchající kolotočová jízda jež se ani na jediný zpropadený okamžik ba ani za mák nezastaví.(30.7.2019)

Když bylo Jules 11, máma ji vzala autem na výlet. Jen trval podstatně déle, než si Jules původně myslela. Pravdou bylo, že sama sebe nenáviděla. Neměla se ráda a v psychiatrické léčebně ji měli přesvědčit o opaku. Tak začíná čtvrtý díl, který díky několika zajímavým liniím z ublikaného lunaparku platí za zatím nejlepší. Vizuálně uchvacující, kamerou a střihem velmi poutavý, obsahově zneklidňující. „Tylerova“ identita odhalena. A taťka bude mít stažené půlky. Závěr silný. Pětihvězdičková kolotočová jízda a několik vztyčených prostředníků.(6.8.2019)