Shook Ones Pt. II (S01E04) (epizoda)

Drama

USA, 2019, 55 min

 • Jason.Cruger
  *****

  Réžia a spracovanie tejto epizódy by si zaslúžili 6*(7.8.2019)

 • zdenur
  *****

  V seriálech dlouho nepamatuju, kdy by mě epizoda tak upoutala. Tohle mělo švuňk a jiskru. Super hudební podkres, který eskaloval podle stupně vyhrocení situace. Skvělá atmosféra pouti v mlze prořezávané světly reflektorů a úžasný prostřih několika dějovými linkami; všechny stály za to!(10.7.2019)

 • nessbeal
  ****

  Taka jazda na kolotoci nie je nikdy na skodu...(12.7.2019)

 • Heisenberg_
  *****

  Bez debat prozatím nejlepší epizoda. Vizuálně uchvacující a neskutečně poutavá podmanivá mozaika několika dílčích a přesto vzájemně propojených příběhů. Režijní lahůdka a zároveň neutuchající kolotočová jízda jež se ani na jediný zpropadený okamžik ba ani za mák nezastaví.(30.7.2019)

 • castor
  *****

  Když bylo Jules 11, máma ji vzala autem na výlet. Jen trval podstatně déle, než si Jules původně myslela. Pravdou bylo, že sama sebe nenáviděla. Neměla se ráda a v psychiatrické léčebně ji měli přesvědčit o opaku. Tak začíná čtvrtý díl, který díky několika zajímavým liniím z ublikaného lunaparku platí za zatím nejlepší. Vizuálně uchvacující, kamerou a střihem velmi poutavý, obsahově zneklidňující. „Tylerova“ identita odhalena. A taťka bude mít stažené půlky. Závěr silný. Pětihvězdičková kolotočová jízda a několik vztyčených prostředníků.(6.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace