Reklama

Reklama

Recenze (9)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bez debat prozatím nejlepší epizoda. Vizuálně uchvacující a neskutečně poutavá podmanivá mozaika několika dílčích a přesto vzájemně propojených příběhů. Režijní lahůdka a zároveň neutuchající kolotočová jízda jež se ani na jediný zpropadený okamžik ba ani za mák nezastaví. ()

Reklama

zdenur 

všechny recenze uživatele

V seriálech dlouho nepamatuju, kdy by mě epizoda tak upoutala. Tohle mělo švuňk a jiskru. Super hudební podkres, který eskaloval podle stupně vyhrocení situace. Skvělá atmosféra pouti v mlze prořezávané světly reflektorů a úžasný prostřih několika dějovými linkami; všechny stály za to! ()

Radko 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úvod epizódy je v znamení transgenderu. Jules je ešte ako chlapec vzatá na psychiatriu, kde si užije svoje. Potom nastáva akceptovanie rodinou a zmena pohlavia. Predstaviteľku Jules hrá taktiež transgender herečka (Hunter Schaferová). Sama uviedla, že do seriálu vniesla sama príbehy a prežívania z vlastného života, aby vyzneli v seriáli čo najvernejšie. A naozaj. Druhú časť seriálového dielu tvorí karnevalový večer s kolotočmi a miestnymi pochutinami. Najprv je všetko štandardné, no párty dostane nečakané grády. Náhodný sex, drogy, odhalenie anonymného sexuálneho partnera z hotela, odhalenie identity tajomného ctiteľa. Udeje sa toho veľa a šliape to ako dobre premazaný stroj. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Když bylo Jules 11, máma ji vzala autem na výlet. Jen trval podstatně déle, než si Jules původně myslela. Pravdou bylo, že sama sebe nenáviděla. Neměla se ráda a v psychiatrické léčebně ji měli přesvědčit o opaku. Tak začíná čtvrtý díl, který díky několika zajímavým liniím z ublikaného lunaparku platí za zatím nejlepší. Vizuálně uchvacující, kamerou a střihem velmi poutavý, obsahově zneklidňující. „Tylerova“ identita odhalena. A taťka bude mít stažené půlky. Závěr silný. Pětihvězdičková kolotočová jízda a několik vztyčených prostředníků. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama