Reklama

Reklama

Recenze (28)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozumiem tým vysokým hodnoteniam, ako aj istým spôsobom aj tým opačným a asi aj preto zostávam na zbabelých troch hviezdach. Ale osobne musím povedať, že ak by som si vybral epizódu z Eufórie, ktorú by som už nezvládol pozerať znova, bola by to práve táto. Úvodná hádka je síce krásne nakrútená a zahraná, ale presne toto sú tie situácie, aké nechcem vo svojom živote nikdy zažívať. No a že by sa dej posunul nejako výraznejšie vpred, to sa povedať nedá. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V případě Rue prostě neexistuje vypínač, který by zajistil, aby ten kufr už neotvírala. Jenže do toho vstupuje rodina a úvodní čtvrthodinka patří jednoznačně Zendaye, ve které bublá zášť. Nálady mění i poté, co si vyzkouší několik atletických disciplín (trošku úlet v podobě policistů, kteří ji jaksi nejsou schopní chytit). A jen dokazuje, že má zajímavou hereckou budoucnost. Navíc se neštítí ukázat, jak ošklivé mohou být chvíle pro někoho, kdo se potýká s drogovou závislostí. Při prchání hledá, co by si mohla zobnout, hledá, co by mohla prodat a zaplatit dluh. Stihne i pár zastávek, vidle hodí samozřejmě hlavně do trojúhelníku Natea, Maddy a Cassie. Děj konečně zase utíká dopředu. Řemeslně znovu výtečně podané, zahrané, po celou dobu znepokojivé. Tentokrát bez klasických vizuálních kudrlinek. Zatím asi vrchol druhé série. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ne, že by nebyla pátá epizoda druhé sezóny přesvědčivá, právě naopak, byl to naprosto syrový nářez, jenže... Nemám rád smažky; tento díl přesně popisuje, proč tomu tak je, a všechny tři hvězdičky jdou tvůrcům za to, jakým způsobem "Rue rennt" natočili. Žádný další kousek už jsem přihodit nemohl, protože jsem se nikterak nebavil. Zajebané feťačce fandit nedokážu, policisté hanebně selhali, protože podle nalejvárny BLM bych čekal alespoň šedesát průstřelů, a ani ti psi už nejsou, co bývali. Ne, děj mě fakt nebral. Ale natočeno to bylo parádně, to zas jo. / Poučení: Věříš feťákovi? Tvoje volba. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"You wish I was different?! So do I! You fucking hate me?! So do I!" ________ Strach a hnus v Los Angeles. Tahle epizoda vám vyřve díru do hlavy, způsobí panický ataky, úzkosti, infarkt, a nakonec vám v ten nejmíň očekávanej moment vrazí kudlu do zad. Exkluzivní one-woman show Zendayi, v níž Rue běží o život jen proto, aby narazila na absolutní dno. Intenzivní, naturalistickej, provokativní a chaotickej emoční rollercoaster, při jehož sledování si budete přát, aby co nejdřív skončil. PTSD zadara. ()

Qitek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Objektivně je to za čtyři. Ale na to co se doposud předvádělo a nedělo... Konečně! Konečně díl, který třese emocemi a posouvá děj kupředu. Postavy skutečně dýchají a nakonec i překvapivě ožívají (v této sérii) . A především - i něco hmatatelného prožívají. Přesně ta Euforie, která v první řadě dokázala tolikrát a natolik zapůsobit, navíc není do sebe ( jako vůbec první díl této sezóny ) zahleděná, bez vizuálních křečí (byť krásných, ruku na srdce - samoúčelných) a děj se posouvá kupředu. Zendaya nakládá nehorázně. Akorát ta honička s fízlama je jak z jinýho filmu. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama