Reklama

Reklama

Recenze (16)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rue nechce dál utíkat před vlastním strachem, Zendaya si na startu odvykačky zase krade veškerou pozornost pro sebe. Nate má od Cassie 38 zmeškaných hovorů, slípka nakluše hned, jakmile si on usmyslí. Ale nejprve musí dořešit otcovu tajnou nahrávku. Doma to zatím Cassie skrze sex s přítelem své nejlepší kamarádky a skrze otázky principu a (ne)viny kouzelně slízává od nejbližších („Nemyslím si, že tahle obhajoba projde.“). Scéna mezi Maddy a Natem intenzivní. Osvěžující závany filmařské invence pokračují, Sam Levinson dál klade silný důraz na detaily a noří se hluboko do hlav svých zkažených kusů, teda teenagerů. Cynismus šlape na maximum. Stand By Me. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Podľa mňa sa tu dej hýbal síce dopredu stále pomaly, ale tak nejak ucelenejšie a cielenejšie ako v niektorých skorších epizódach. Spočiatku nás čaká viacero dlhých dialógových pasáží, ktoré sú ale kvalitne napísané. No a vo finále to už naberie celkom slušné grády. I keď máte dojem, že pri istých činnostiach, napríklad so zbraňou, sledujete noir s tridsiatnikmi a nie mentálne ešte nie príliš vyvinutých teenagerov. Ale bohvie ako to je v tej Amerike... ()

Reklama

oasismanik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na začiatku som sa bál, že to bude hneď ďaľšia epizoda prevažne s Rue. Aj keď tá minulá bola absolútny masterpiece, dve také hneď po sebe by som už asi nezvládol. Našťastie sa ukázalo, že nie a Rue túto epizodu iba otvárala a zatvárala, hlavným hýbateľom deja bol tentokrát Nate a opäť špičková práca, za mňa ide skrátka o aktuálne najlepší seriál. ()

Esgalnor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po nášlapané epizodě minule jsme zase tam, kde jsme byli. Dějově se posouváme (vzhledem ke stopáží a blížícímu se konci) hrozně málo, ale cením aspoň uzavírání nedořešených linií z první série. Interakce mezi postavami to zvedají na 4 hvězdy, ale začínám se trochu bát telenovelového zakončení, kde se všechno bude řešit v posledním dílu. /Nicméně mám radost, že jsme dostali Feze s Lexi, nezklamali. <3 / ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama