Euforie (TV seriál)

Euphoria

USA, 2019–2020, 15 h 33 min (Minutáž: 50–65 min)

Tvůrci:

Sam Levinson

Labrinth

Zendaya, Hunter Schafer, Austin Abrams, Sydney Sweeney, Jacob Elordi, Alexa Demie, Algee Smith, Barbie Ferreira, Lukas Gage, Maude Apatow, Angus Cloud, Nika King, Alanna Ubach, Storm Reid, Eric Dane, Keean Johnson, Olivia Grace Applegate, McKenna Roberts, John Ales, George W. Bush (a.z.), Britney Spears (a.z.), Paula Marshall, Colman Domingo, Zak Steiner, Jeremiah Birkett, Tyler Chase, Mercedes Colon, Elsa Marquez, Meeko, Javon 'Wanna' Walton, Tyler Timmons, Tristan Timmons, Johanna Colón, Lauren Graham (a.z.), Scott Patterson (a.z.), Stephen Moyer (a.z.), Anna Paquin (a.z.), Tony Goldwyn (a.z.), Kerry Washington (a.z.), Charles Manson (a.z.), Pell James, Will Peltz, Anthony Ray Parker, Nancy De Mayo, Mike Ostroski, Hannah Nordberg, Elpidia Carrillo, Larry Joe Campbell, Shiloh Fernandez, Vito D'Ambrosio, Aliyah Conley, Andy Sandoval, Courtney Taylor Burness, Cranston Johnson, Michael Petrone, Will Peltz (a.z.), Nat Faxon, Nick Blood, India Menuez, Quintessa Swindell, Ryan Gibson, Chris Doubek, Davey Johnson, Elizabeth Greer, An Phan, Allie Marie Evans, Mel Fair, Bruce Wexler, David Meza

Philipp A. Barnett

Scénografie:

Michael Grasley, Kay Lee

Kostýmy:

Heidi Bivens

Komentáře uživatele Mr.FREAKE k tomuto TV seriálu

Ako generačná výpoved zaujímavé. Som zvedavý s čím prídu tvorcovia v dalších epizódach. Pilot splnil svoj účel - rozdal karty a diváci automaticky chcú vedieť aké bude dalšie kolo. Nikdy som si nepomyslel, že budem pozerať seriál, ktorý je o postavách ktoré sú mladšie než ja - takzvaný "mileniálovia". Ak sa súčasná generácia chová z 50% takto , tak boh žehnaj devädesiatkám. Mojim krásnym devedesiatkám. Samozrejme, že si ich trochu idealizujem, ale to k tomu patrí. Po skončení epizódy som si hovoril "Okey asi chcem radšej syna." Herecké výkony? Záleží herec od herca. Zandaya je so svojim ultimátne znudeným/utrápeným pohladom super, aj ked začínam mať pocit, že iný výraz nemá - ale tipovo ju obsadili správne do role Roe. Zbytok? Prípad od prípadu, ale väčšina v pohode. Sledovať budem dalej.(18.6.2019)

Zatial najlepší diel. Už saa začínajú upresňovať dejové linky a už začína byť jasné o ktoré charaktery pôjde. Jedna dejová linka v tomto diely išla pre mňa dosť za hranu ale v rámci realističnosti to je plus.(1.7.2019)

Zatial najslabší diel. Iba taký dovetok po minulom dieli. Ale je jasné že tá depka, ktorou to začínalo nebola nič oproti tomu čo príde... 6/10(15.7.2019)

Jedna z najlepších častí. Po minulom diely sa opäť dostáva Euforia na vrchol a kludne by som ju začal prirovnávať k Americkej kráse.(22.7.2019)