Teenageři z jedné chicagské střední školy prožívají před nástupem na vysokou zásadní léto. Zápasí se svými sny, vztahy i svojí identitou. (Netflix)

Arsenal83

Už dávno som sa tak nezasmial. Doslova som sa nezasmial ani raz. Film určený tým, ktorí na komédiách nemajú radi, ak sú vtipné, radi sa nudia a myslia si, že sa dožijú 160 rokov, takže potrebujú mrhať časom. Ale niekedy je dobré pozrieť si zbytočný film, aby so človek začal vážiť chvíľky, keď sa môže len tak pozerať do steny. ()

Warmachine69

Za mě opravdu super! Po dlouhéé době mě přítelkyně donutila k romanťáku a ano, prvních pár minut jsem obracel oči vsloup a hledal svůj iPhone abych zkontroloval instagram ale když už se film opravdu rozjel, bez debaty mě bavil každou minutou. Celé je to pěkné, romantické, občas i “roztomile” vtipné, výborně zahrané nemluvě o Halston Sage, která je skvělá a nádherná jako vždy, no prostě oddychovka na páteční večer se zmrzlinou jako dělaná. Asi je pět hvězdiček přecijen moc ale zase oproti desítkám různých amerických romantik-srágor si snímek plný počet prostě zaslouží! ()

silentname

"The Last Summer" si myslím, že nakoniec myslím, že celkom funguje. Nemrhal som svojim časom, no filmu chvíľku trvá, než začne byť reálne zaujímavý. Sú tu 2 vážnejšie problémy. V prvom rade je to označené ako komédia a reálne mám pocit, že vo filme nie je nejaký výrazne zaujímavý humor. Ale zase srdce to má na správnom mieste a postavy vedia miestami film posunúť správnym smerom. A potom poviem, že úvodná polhodina filmu je fakt slabá. Veľmi veľa sa toho deje, nič moc z toho ma nezaujímalo a rozhodne je to dlhé otvorenie príbehu. Okrem toho v niektorých príbehoch mi chvíľku trvalo, než som si na postavy zvykol a začali byť zaujímavejšie. Ale časom sa aj tempo zdvihlo, aj atmosféra filmu bola lepšia a ku koncu som si už na postavy tak zvykol, že mi prirástli k srdcu. Okrem jednej a tou je Foster. Nemá tu moc čo ponúknuť a záver jeho príbehu prišiel úplne odnikiaľ. A moc vtipné to nebolo, ak to malo priniesť dávku komédie. Podľa mňa. Ale potom je tu veľa postáv, ktoré sa mi páčili. Ako aj naša hlavná dvojka Griffin a Phoebe. Aj keď sa tam dostanú všetky možné klišé, tak chémia medzi oboma hercami funguje. Za pozornosť podľa mňa film stojí, ale je to vyslovene len na jedno pozretie. Neponúka to moc, ale stačí. Hodnotenie: B- ()

Marze

Není pochyb, že pozoruhodné obsazení přitáhne část publika, které hledá laciné potěšení srdce. Ale kdo čekal silný příběh o teenagerovské lásce, bude zklamán málo inspirativním zmatkem. Opět zde nechybí hrubý slovník , alkohol a sex. Tato komedie je bez života aniž by řekla něco originálního nebo pronikavého o přechodném období dospívání. ()

ARI50

Návrat do minulosti a spousta vzpomínek, takhle bych přirovnal tuhle skvělou komedii. Krásná Phoebe neměla chybu a zbytek herců byl výborný. Tragédi co si vrzly, štěstí a smůla a nečekaně momenty a hlavně skvělý příběh, který jsem celý film hltal. Užil jsem si dvě hodiny skvělého místa a příjemného pocitu, povedený film, období jak dělané. ()