Pohřební ústav / Metro / Příšera ve skříni / Svědek u soudu / Traktor (S01E02) (epizoda)

The Viewing/The Subway/Kid in the Closet/Justice is Served/The Tractor

Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 1997, 1 h

Kvalitativní úroveň jednotlivých povídek sice mírně stoupla, jenže epizoda tentokrát neobsahuje žádnou, u které bych si samou nervozitou okusoval nehty. Viewing 3*, Subway 3*, Kid in the Closet 2*, Justice is Served 3*, Tractor 3*. Ještě dodám, že jsem opět zcela správně identifikoval příběhy, které mají reálný základ a ty, za které vděčíme fantazii scénáristů. Průměrné tři hvězdy.(14.2.2017)

Příšera ve skříni je příběh,který mě tehdy jako malého kluka fakt vyděsil a v paměti mi zůstal dodnes.(14.9.2018)

Pohřební ústav 3*, Metro 4*, Příšera ve skříni 3*, Svědek u soudu 3*, Traktor 2,5*. Všichni víme že ačkoliv většina příběhů je si celkem podobných, jdou natočit o něco lépe.(16.12.2018)

• - K příběhu „Příšera ve skříni“ scenáristé až po dlouhých letech přiznali, že ve skutečnosti se tyranský bratr ze skříně dostal ven šachtou a schoval se u svého kamaráda, kde ho po pár dnech našli. [Zdroj: eurozpravy.cz] (Bioscop)