Věřte nevěřte - Série 2 (1998) (série)

Kolotoč / Přízrak s rudýma očima / Autobazar / Kamera / Grafity (S02E12)

(epizoda)
  • USA Merry-Go-Round/Red Eyed Creature/Used Car Salesman/Surveillance Camera/Graffiti

fisus

Pozor,bude prozrazení konce!!!!!Příběh Graffiti o nápisu Pamatuj na Pearl Harbor je natočen podle pravdy a já tomu nevěřil.Hledal jsem tedy na netu a vážně je to pravda.Jen v seriálu bylo,že se to odehrálo dva dny před útokem,ale pravda mi přijde ještě neuvěřitelnější.Stalo se to na den přesně dva roky před útokem 7.12.1939.http://giorcardo1394.blogspot.com/2014/08/the-mystery-of-remember-pearl-harbor.html ()

Grogan

Jen málo dílů mělo nějaké jednotné téma, zde to bylo zlo. Jeden z mých oblíbených dílů, i když hodně opěvovaný příběh o příšeře s rudýma očima mi ze zdejších připadal jako ten nejslabší (i když možná proto, že jsem měl ten příběh vyspoilerovaný ještě před prvním zhlédnutím). Naopak dost atmosférický mi přišel ten díl se strašidelným kolotočem a ten o Pearl Harbor, u jeho konce zamrazí, když při tom záběru na datum si člověk uvědomí, co se stalo o dva dny později. Osobně si myslím, že ten pravdivý základ příběhů je hodně upravený pro formát seriálu, ale už jsem něco o varování před blížícím se útokem Japonců někde četl (nebo slyšel), tak na tom možná něco bude. Co se týče herců, ti ve Věřte Nevěřte nikdy nijak nevynikali, v tomhle dílu je pro mě jedna z mála výjimek - ten chlápek, co hrál toho křivýho prodavače aut v bazaru, ten to zahrál výborně, opravdu slizoun par excelance. ()