Posezení s Janem Burianem (TV pořad)

Talk-show

Československo, 1992, 144x28 min

Budiiž toto hodnocení bráno jako vskutku zprůměrovaný pohled s odstupem a v zapomění - a spíše tedy za smysl (jedna hvězdička) a za pointu (druhá hvězdička) pořadu jako celku, v jehož jednotlivých dílech nám J.B. představil krom SEBE (poctivě bez hodnocení) a jiných všelijakých svých kamarádů a známých i pár dalších osobností ze sobě oblíbených sfér (třetí hvězdička se sebezapřením za některé ty >padlé< ...) . . . Tož poseděli - nu a alespoň naplnili nějaký ten smysl a tu pointu, že... Budiž... :-/ - - - - - (Vídáno nahodile s kolísavým zájmem během let na kanálech ČT, komentář zde jako druhý - 21.1.2009)(21.1.2009)

Mělo to ducha i společenský rozměr. Pan Balák mne okouzlil, pan strojvůdce a fotograf.! :-)(24.1.2010)

Já bych toho člověka měl rád, i kdyby se pustil do vrcholové atletiky. Občas ten host není vyloženě zajímavej, ale není to často. Možná, že ne každý ví, že slavný projekt "zavěšenýho kafe" (tedy kávy předplacené v určitém podniku pro toho, kdo na to kafe třeba zrovna nemá), na naše území zavlekl právě Jan Burian.(21.8.2010)

Spíš se slušnosti než, že bych to často sledoval, ale pořad měl svůj význam a smysl.(21.2.2009)

• NinadeL

78. díl věnovaný Knoflíkářům, respektive Petru Zelenkovi, vyšel na DVD spolu s filmem.(22.5.2010)

• Jan Burian