The Lost Boy (S01E05) (epizoda)

The Lost Boy

Dobrodružný / Fantasy

Velká Británie / USA, 2019, 58 min

Vyprava na sever ma svoje uskalia a nocny prepad dianie este urychlil. Naviac, vo svete "za oponou" sa zrejme nachadza druhe "ozubene koliesko". Hoci mnohe opat len v naznakoch, tento diel ma vtiahol do deja na rozdiel od toho predosleho. Magisterium tentokrat zastupuje len agent v modernejsej alternative sveta a "sestricky" v tom ustrednom. ;) Moze byt.(3.12.2019)

Dle mého názoru zatím nejlepší díl celé série. Horrorová atmosféra skvěle fungovala, děj opět poskočil o velký kus dopředu a dočkali jsme se divoženek. Poprvé jsem mě husinu, takže já jsem spokojen :)(28.5.2020)

Přestože tempo a všeobecný spád nemá nijak daleko k sinusoidě, seriál se seč snaží maximálně upoutat pozornost - a to se mu víceméně daří - to se avšak nedá zcela říct o bezúčelné hře na city. Příběhové i charakterové změny oproti knižní předloze, menší či větší, se mi taky nijak nezamlouvají...(4.12.2019)

Konečne sa k niečomu schyľuje.(9.12.2019)

Za mě lehce slabší díl, hlavně mě trochu rozhodili změny oproti knihám. Představení WIlla už takhle brzy by mi až tolik nevadilo, ale vadí mi, že vypadá tak na patnáct, přitom mu má být dvanáct. . Také nechápu proč je černoch, kdo četl knihy, tak ví, že to nedává smysl, jelikož jeho táta musí bejt běloch. Leda by to byl mulat :). Další věc je změna scény ve stodole, která je podle mě jednoznačně k horšímu. Stále velmi dobré pokoukání, ale předchozí díly mě učarovali víc. Možná byla chyba přečíst knížky po prvních dvou dílech, teď budu jen hledat rozdíly a chyby. 80%(3.12.2019)