Jeho temné esence - Série 1 (2019) (série)

The Lost Boy (S01E05)

(epizoda)
  • USA The Lost Boy

Alethiometr zavede Lyru s Iorkem na nebezpečnou cestu, která je zavede k šokujícímu, ale velmi důležitému důkazu v jejich pátrání po kamarádovi Rogerovi a dalších ztracených dětech. (HBO Europe)

Anderton

Emocionálne zatiaľ najsilnejšia časť. Dokonca sa začína umierať a nepôjde len o nejakých anonymných nepriateľov. No a dokonca sa začína aj vraždiť, čiže seriál so slovom Dark v názve konečne začína napĺňať aj to, čo v ňom sľubuje. Atmosféra je už úplne dokonalá, stále je chladnejšie a prostredie viac pokryté snehom. Paralelná dejová línia pokračuje pomaly a čakám, kedy sa rozbehne. ()

teekanee

Za mě lehce slabší díl, hlavně mě trochu rozhodili změny oproti knihám. Představení WIlla už takhle brzy by mi až tolik nevadilo, ale vadí mi, že vypadá tak na patnáct, přitom mu má být dvanáct. . Také nechápu proč je černoch, kdo četl knihy, tak ví, že to nedává smysl, jelikož jeho táta musí bejt běloch. Leda by to byl mulat :). Další věc je změna scény ve stodole, která je podle mě jednoznačně k horšímu. Stále velmi dobré pokoukání, ale předchozí díly mě učarovali víc. Možná byla chyba přečíst knížky po prvních dvou dílech, teď budu jen hledat rozdíly a chyby. 80% ()

warrenur

Vyprava na sever ma svoje uskalia a nocny prepad dianie este urychlil. Naviac, vo svete "za oponou" sa zrejme nachadza druhe "ozubene koliesko". Hoci mnohe opat len v naznakoch, tento diel ma vtiahol do deja na rozdiel od toho predosleho. Magisterium tentokrat zastupuje len agent v modernejsej alternative sveta a "sestricky" v tom ustrednom. ;) Moze byt. ()