Australští lovci humrů

(pořad)
  • Austrálie Aussie Lobster Men (více)
Reality-TV / Dokumentární
Austrálie, 2018, 29x45 min

V posledních deseti týdnech zimní sezony výlovu humrů se zaměříme na skutečná dramata šesti kapitánů rybářských lodí na výlov humrů, kteří pro tuto cennou delikatesu riskují naprosto všechno. Tito lovci mají poslední šanci utržit zisk, neboť další sezona začíná až na jaře. Jižní oceán je ten nejnebezpečnější v Austrálii. V divokém počasí a zrádných vodách zde posádky lodí ve dne v noci vytahují na kluzkou palubu stovky kilogramů humrů. I nepatrné problémy mohou v mžiku přerůst v katastrofy a nejbližší přístav je často stovky kilometrů daleko. Naléhavé zdravotní komplikace, mechanické závady, bouře a podmořští predátoři patří k přirozeným protivníkům. Kromě nich je třeba myslet i na velmi nestálou cenu humrů, která téměř denně kolísá. Když se kapitánovi daří, může si vydělat velké jmění. V opačném případě však přijde o všechno. Zažijete riziko, strategie a dovednosti na moři a uvidíte i drama týkající se rodinného rozpočtu. (Viasat)

whack odpad!

Robiť show zo zabíjania mi vôbec nepripadá zaujímavé. Neviem, prečo z lovu robiť nejaké senzácie. ()