Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tentokrát se naši hrdinové věnují tělocviku. I v tomto oboru jsou, jak je jejich zvykem, průkopníky. Jejich energické úsilí je takřka nezdolné. Pátrají po disciplíně, která bude vyhovovat jejich vědeckému rozhledu. Chůze na chůdách bude to pravé! Pilně trénují, aby mohli udělat dojem na mladou Rozálii, a uspořádají dokonce závody, do nichž se přihlásí dívčin mladý přítel. Odměna bude sladká! (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ukážka neefektívneho cvičenia, skúšania bez dostatočného času na feedback v náraste svalovej hmoty alebo skillov a zbytočného filozofovania pri stokrát videných scénach nemehiel bez športového ducha vykonávajúcich telesnú aktivitu. Záverečné zápolenie to však dvíha trochu hore. ()

Adah 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

P: “Michelangelo a ten druhej... ten.. ten... no... mám to na jazyku..”  B: “Já vim...no, voni tam byli dva, tak se nemůžeme splést!” Úplně se slyším u státnice z dějin světového umění. :D Jinak asi vůbec nejlepší díl. Vztah Bouvard vs čeledín je hodně zábavný, k tomu nadprůměrné množství nenápadně pronesených, roztomile vtipných hlášek. “Teď se vyměníme a já Vám ukážu ten pocit samoty.” 100%  ()

laepus 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pro mě jeden z nejlepších dílů. Tady je vidět, že si to podle mě užívali nejvíc - šerm, šplh, kužely, karate a na závěr chůdy. Nejlepší scéna? Když Bouvard vidí na dvoře, že Dvořákovi jde ta chůze na chůdách a začne po něm řvát :D ()

Zajímavosti (3)

  • „Podle ortosometricé soustavy,“ opakuje několikrát v epizodě Bouvard (Jiří Sovák). Ale nic takového neexistuje. (sator)
  • Písaři si povídají: „Já mám o cvičení dokonce spoustu obrázků.“ „S knížkou?“ „Ne, bez knížky, jsem to vystříhal, byl tam cizojazyčný text.“ „Jak se to jmenovalo?“ „Kámasútra.“ Kámasútra je o jiném druhu cvičení, jedná se o starověký indický text pojednávající o lidské sexualitě, překlad je „Poučení o rozkoši“. (sator)

Reklama

Reklama