Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rozálie se chce vdávat, ale ženichova matka se sňatkem s nemajetnou dívkou nesouhlasí. Rozšafný pan Bouvard ovšem slíbí, že dívce po své smrti odkáže statek a veškerý majetek a tak se svatba přece jen chystá. Statek ale tajně opouští pan Pécuchet, aby nebránil panu Bouvardovi ve štěstí, protože se domnívá, že si jeho přítel na dívku sám myslí. Vrátil se zrovna na svatbu, a tak poslední díl končí šťastně. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

laepus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobře promyšlený poslední díl s až poetickým závěrem. Samozřejmě i na humor dojde a je ho sdostatek - hlavně scéna, kdy totálně rozloží spiritistickou seanci, pak když Bouvard nadšeně deklamuje "Pecuchetovy atomy!" nebo uspávání prasete. ()

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Duch zmizel v nekonečnu a oba písaři s ním :-) Přítomnost grafika Vratislava Hlavatého v posledním díle nebyla náhodná, byl totiž vzduchoplavec, respektive držitel první balonové licence pro létání v Československu. A protože díl končí tím že balon unáší oba písaře do neznáma, byl to on kdo let řídil. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seansa je natočená skoro až hororovo a je škoda, že sa seriál neubral trochu aj tým smerom, aj keď len komediálne. Epizóda je vtipná a plná zvratov, dokonca ja nejakej tej akcie. ()

Zajímavosti (1)

  • Přítomnost grafika Vratislava Hlavatého v posledním díle nebyla náhodná, byl totiž vzduchoplavec, respektive držitel první balonové licence pro létání v Československu. A protože díl končí tím, že balon unáší oba písaře do neznáma, byl to on, kdo let řídil. (sator)

Reklama

Reklama