Reklama

Reklama

Tom a Jerry: Film

  • USA Tom and Jerry: The Movie (více)

Obsahy(1)

TOM a JERRY, slavný kočko-myší tým ztratil díky neustálým honičkám svůj domov a oba naši hrdinové se ocitli na ulici. Tam potkali nové přátele a také ROBYN, malou ztracenou holčičku, která hledá svého tatínka. Tom s Jerrym jí přeochotně nabídnou pomoc a hrdinsky se pouštějí do pátrání až jsou polapeni strašnou Robyninou tetou pí. FÍKOVOU a jejím úlisným právníkem. Ocitají se ve zvířecím vězení, kde vládne potrhlý doktor JABLÍČKO. Samozřejmě že Tom s Jerrym naplánují grandiózní útěk, při kterém osvobodí své nové zvířecí přátele - psa BROKA a blechu FRANKIEHO. Společně s Robynou se potom vydávají na divokou cestu plnou napětí a dobrodružství, jaké jste nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (64)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Průměrná epizoda s desetinásobnou stopáží. Plná muzikálových čísel, prosta tradičního vzájemného ultranásilí, lidem jde vidět do obličejů a hlavně - ti dva mluví! Být místo nich v hlavních rolích Čuk a Gek, Itchy a Scratchy a nebo Koko a Tchoř, nemělo by to na celkové vyznění žádný vliv, protože s duchem klasických cartoons o kocouru a myšákovi to mělo pramálo společného. Na druhou stranu, jak tady s oblibou proklamuji u rodinných animáků, jsem už x let vzdálen skupině, která mozečky doposud nezatíženými nepěknou realitou našeho světa rozhoduje, co je dobré a co ne, takže ze své pozice mám do toho těm nejmenším lejno co kecat. Ostatně, oni taky nehodnotí pořady na Hustler TV, či Private Gold. Aspoň doufám… ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Roztomilý filmeček, který nedělá seriálu ostudu ani v nejmenším. Děj byl pro celovečerák zvolen výtečně, přechod od němé grotesky ke klasickému mluvení byl nenucený a nevadilo mi ani časté prokládání jednoduchými (přesto velmi povedenými) písničkami. Normálně totiž písničky ve filmech moc nemusím, i když pár výjimek by se asi našlo (viz. "Ukradené Vánoce Tima Burtona", "Mrtvá nevěsta Tima Burtona", "Poslední jednorožec", "Terkel má problém" atd.)...;-) ()

Reklama

hippyman 

všechny recenze uživatele

ano, pro všechny fanoušky starých dobrých krátkometrážních grotesek je tohle opravdu dost velké zklamání, vyjímaje snad jen nenáročná děcka obdivující barevná pohybující se zvířátka... nadměrná dávka sentimentu a písniček je občas prostě nesnesitelná, gagy jsou na úkor dopředu jasného děje s přemírou ukecaných dialogů utlačeny a nebýt tradičně pěkné hudby a animace, asi bych to ani nedokoukal. zbytečná křeč. 30% ()

sinp 

všechny recenze uživatele

Hmm... tak co s tím? Snímek na motivy legendárního seriálu není úplně nudný či úplně špatně nakreslený. Dokonce i scénář je vcelku kvalitní a pro děti přináší poutavý příběh. Po delším uvažování (asi dvě minuty) Vám ale dojde základní odlišnost. Zatímco ze seriálu sálá nadšení a neotřelost, tenhle film nedokáže skrýt svoji konvenčnost. Ale dívat se na to dá. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Tenhle film jsem tak miloval Tom a Jerry mi přirostly k srdci byli celý moje dětství :))) a když vznikl tenhle film tak jsem na to furt koukal je to sice smutný ale má to fakt skvělej příběh a vždycky když si na tohle vzpomenu skoro mi ukápne slza protože tohle je prostě nostalgický až ztoho má člověk mráz na zádech..ty postavy, ty písničky prostě srdcovka :'-))))) ()

Galerie (19)

Zajímavosti (3)

  • Začátkem 60 let spolupracoval na seriálu český výtvarník,animátor a režisér, Václav Bedřich. (M.B)

Reklama

Reklama