poster

Tom a Jerry

 • USA

  Tom and Jerry: The Movie

 • Slovensko

  Tom a Jerry

 • Kanada

  Tom and Jerry: The Movie

 • Velká Británie

  Tom and Jerry: The Movie

 • Austrálie

  Tom and Jerry: The Movie

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1992, 81 min

Režie:

Phil Roman

Hudba:

Henry Mancini

Producenti:

Roger Mayer
(další profese)
 • Vlad
  **

  Pamatam sa ako som sa tesil na prvu filmovu premieru Toma a Jerryho, plny napatia som cakal na to, ze moji oblubeni hrdinovia dokonca zacnu hovorit. Velmi zivo sa ale tiez pamatam, ako sklamany som z filmu bol a dokonca som od toho momentu na T&J na dlhu dobu zanevrel. Neviem ale ako by som film hodnotil, keby som vynikajuce skece z prvych serii nevidel...(14.4.2015)

 • Carthorias
  odpad!

  Nemohu dát jinak, za takový film by se mělo vraždit. Tvrdím, že navzdory té otřepané písničce, Jery a Tom nejsou kámoši jak hrom. Jakby taky mohli být, vždyť je to kocour a myš, propánakrále! Tenhle film si z toho ale asi nic nedělá, stejně tak z toho faktu, že Tom a Jerry nemluví, nemluvili a nikdy by mluvit neměli. Představte si takového Buster Keatona, jak ze sebe sype otřepané vtipy kalibru Suchánka a Genzera a máte alespoň matnou představu o tom, jak dehonestující a ničemný tento film je.(27.7.2010)

 • Mr.Floyd
  ***

  Keby ide o hraný film a skutočných hercov, povedal by som, že Tom a Jerry dostali dramatickejšiu podobu. Je to ako keby Chaplin presedlal z krátkych grotesiek na vážnejšie, ale miestami stále vtipné filmy. Bohužiaľ, Tom a Jerry nie sú Charlie Chaplin a nevedia dokonale uhrať skoro 90-minútový film s (na ich pomery) neskutočne dlhými dialógmi.(13.5.2008)

 • hippyman
  **

  ano, pro všechny fanoušky starých dobrých krátkometrážních grotesek je tohle opravdu dost velké zklamání, vyjímaje snad jen nenáročná děcka obdivující barevná pohybující se zvířátka... nadměrná dávka sentimentu a písniček je občas prostě nesnesitelná, gagy jsou na úkor dopředu jasného děje s přemírou ukecaných dialogů utlačeny a nebýt tradičně pěkné hudby a animace, asi bych to ani nedokoukal. zbytečná křeč. 30%(17.2.2010)

 • Xeelee
  *

  Pokusy o prznění Toma a Jerryho by se měly utnout už v zárodku něčím hodně ostrým. Víte, že Tom byl překvapenej, že Jerry mluví? Víte, že Jerry byl překvapenej, že Tom mluví? Víte, že já byl překvapenej, že všechna zvířátka mluví? A víte, že jsem vůbec nebyl překvapenej, že to byla stupidní americká rodinná komedie, dobrá tak akorát pro děti, co z toho ještě nemaj rozum, a pro retardy? Největším peklem byly muzikálový vložky. WTF? Jak se Tom s Jerrym mohli upsat k vystupování v takovém sentimentálním a ukecaném blábolu o přátelství?(30.7.2011)

 • - Začátkem 60 let spolupracoval na seriálu český výtvarník,animátor a režisér, Václav Bedřich. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace