Narušitel (TV film)

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • NinadeL

Za Elizabeth Gracen a Adrienne Wilkinson, jinak nic.(31.3.2009)

• Big Bear

Tak tohle zase byla brutka. Nic jsem si nenalhával když jsem dával placku do DVD playeru, ale už prvních 5 minut předčilo veškerá očekávání. Americká představa o tom, jak to vypadá v Rusku (ještě k tomu v Čečně) byla jako vždy svým zpracováním velmi srandovní. Už jen tak atomová elektrárna, údajně z éry Černobilu, která má všude u vstupů skenery a rozevírající se průchody jako ve Star Treku stála za to. A to jste neviděli toho prsatého aliena :-)). Na druhou stranu, kde jinde by jste viděli digitální Migy 29 a F16 bojovat bok po boku s ufounem? :-)¨Tohle nebylo obyčené béčko, tohle bylo géčko! ODPAD(22.7.2013)

• Wacoslav1

Nic moc becko z Grunerem kterej se mohl vic predvest ti co to natocily se snazi z toho delat jakysi slozity sci-fi film ale moc to nefunguje v jednoduchosti je krasa a toho se meli tvurci drzet kdyz davali tuhle patlarnu dohromady ale pri pohledu na jmeno rezisera mne to zas az tak neprekvapuje a natocil uz i vetsi kraviny ale to neznamena ze bych jeste tenhle vytvor potreboval videt znova(20.11.2012)

• FilmFan24

Z "Narušitele" hrozí vašemu mozku (možná) narušení!(17.8.2008)

• Djkoma

Ukázka kvality televizní produkce, režisérů, herců, efektů a hudby. Proč to vzniklo? kdo mi odpoví? Na tohle bych se nekoukal ani v 5 letech, stačil mi konec tohoto příšerného akčního scifi(cože? spíš shit žánr bykonečně měli založit).(5.1.2006)