Rok 2018, Zem je jedno bojové pole. Fašistický diktátor Tunis je krátko pred porážkou a tak sa rozhodne pre zúfalý krok, vydá sa do roku 1998 s cieľom zmeniť minulosť. Po jeho stopách sa vydáva poručík Anthony Rand so svojím komandom, väzňami, rovnako ako on, odsúdenými na smrť, ktorým je daná protifašistickou Alianciou nová šanca. Času však nemajú nazvyš, v tele majú implantovaný čip, ktorý po uplynutí doby 40 hodín exploduje a zruší telesnú schránku svojho nositeľa. Nájsť a eliminovať veliteľa Tunisa je prioritou číslo jeden. (beso74)

Campbell

Průměrná konina od Rotha který má za sebou horší filmy ale zároveň zábavnější. Tohle je jen hloupá kravina kde parta odpadlíků jde do minulosti kvůli knize! Ano kvůli knize a jejímu spisovateli. Jinak je to kalsika hlavní hrdina se zabouchne do ženský a snaží se zachránit svět. Nebylo to tak špatný jak jsem čekal, akce je tu poměrně dost a film nijak moc nenudí. Jen je opravdu strašně hloupej. Navíc mezi záporákama se tu objevý Kretschmann v jeho prvních větších rolí. Celkem zábavná konina. ()

Terva

Po celkem nesmyslném začátku o jakémsi manželství se děj přesouvá do Vesmíru. Sledujeme zde něco jako "hvězdné války" v uvozovkách. Bohužel to působí velice uměle a odfláknutě. Jenom jsem čekal, kdy kamera vyjede o půl metru výše a já uvidím ty kulisy, ve kterých herci běhají. Připočtu-li naprosto otřesnou hudbu je dojem z příběhu skoro nulový. Pak se přidá stupidní dialog a mě to přestalo bavit. Tvůrci tu sáhli na kdejaký známější sci-fi film, něco málo z něho "vybrali" a vytvořili Total Reality Shit. ()

SeBig

Achjo.. a to to ze začátku vypadalo tak slibně.. no to byl zase tyjátr. Bradley se vrací do minulosti aby našel týpka, co napsal knihu, která zbůsobila nukleární válku. Jak už jsem psal tak začátek vypadal fakt super, takovej scifi akčnák ve vesmíru, i ty vedlejší postavy celkem ušli. Pak se ovšem vráti v čase do úplně nezajímavý doby (bohužel) a stává se ztoho nezáživná nuda. Bitky jsou sestřihaný uplně na prd, záporaci nudný, nezajímavý, Bradley skoro nic nepředvedl jenom tam mává tou svojí scifi zbraní a ten konec taky dost na shit.. prostě nuda. PSwithSPOIL: ty dva vězni co se vrati s Bradleym do minulosti chcípli tak nezajímavě, že jsem si to pak musel přetáčet, kde a jak že to vlastně umřeli.. ()

Lacike

Tiez ma najviac bavili sceny vesmirnych bitiek z buducnosti, ktore sice tiez neboli bezchybne, ale kedze asi mam v tomto smere male naroky, tak boli na dostatocnej urovni na to, aby sa mi pacili. Potom sa buhuziaľ zapletka presunie do sucastnosti a aj ked nemozem povedat, zeby sa kvalita spracovania zrazu nejak vyrazne zhorsila, ale uz ma to bavilo ovela menej. Proste sa to zmenilo na nudne patranie s obcasnymi prestrelkami nevalnej urovne a jednym efektnym vybuchom. Akurat je smutne, ze chudak Bradley, ktory nikdy nebol ziadny velky herec, nema okrem jednej kratuckej sceny moznost predviest to jedine, co ovlada dobre. Bojove umenie. Vysledok je proste neurazajuci, znesitelny mierny podpriemer. 4/10. ()

Martin741

Nejak som si nevsimol, zeby roku 2018 bola tato planeta bojovym polom ... no nic, reziser a herci vsak tvrdia, ze je .. tak potom kej je, tak je. Len ma nebavil ten koncept niekoho vyslat v case aby zmenil .. co vlastne ? Sak ani neviem, cele to bolo take zamotane, Bradley Cooper hrta nevie, par rvacek potesilo ...a vydalo na sivy, sedivy priemer . 50 % ()

• Natáčení probíhalo v Portlandu v USA. (Terva)