Vítejte v L.A.

Welcome to L.A.

USA, 1976, 106 min

Nudny film o nicom, kde hra mne dost nesympaticky Keitel, Keith Carradine /Emperor of the North, Thieves Like Us/ bol upozazdeny a nic nehral prakticky : 55 %(3.1.2017)

Přiznám se,k tomuhle filmu jsem přišel jak "slepý k houslím".Byl to boční produkt který se svezl s pro mě daleko zajímavějším filmem z MGM.Snad jen toto:bohatý otec nevěří nadanosti svého syna v jeho zpěv a tvorbu písniček.Nikdy bych nevěřil že by tento snímek po mě někdy někdo chtěl vyměnit.A stalo se.Bohužel uživatelka čsfd, ač je tady daleko dýl jak já-těží tudíš s výše svého bodového konta,a vskutku přínosnými produkty v diskuzích-nemá ani potuchy co je to sběratelská vášen a co se skrývá za větou"Těšit se až poštou příjde můj oblíbený film,o kterém nevím jak skončil".Zbývá mi jen poděkovat za nic a film pro ni připravený pověsit na strom.Ale vážení-víte jak takový přebytečný Dvd září v noci při svitu měsíce?(1.6.2009)