poster

Bravo Girls: Opět v akci

 • Česko

  Holky opět v akci

 • USA

  Bring It On Again

 • Slovensko

  Kočky opäť v akcii

Komedie / Sportovní

USA, 2004, 87 min

 • LeneaV
  *

  Bring it on se mi líbilo, nebylo to ještě tak moc trapné. Bring it on: All or nothing bylo o něco slabší, ale bylo fajn, že tam hodili street dance. Ale tohle je trapné už od první minuty. Přiznávám, že jsem se nedodívala. Možná to bylo tím dabingem, možná trapností hlavní postavy. Vlastně ne možná, ale určitě. Trapnost za trapností. A úplně jsem se zhrozila, že jsou ještě dva další díly Bring it on. Prostě stačil první. Hvězdičku to má možná tak za Bethany, ikdyž ta byla v tomto filmu taky šílená. Tak ani nevím...asi mi bylo líto dát tomu odpad!(25.1.2010)

 • Deimos
  **

  VHS/// Obsazení 3/10 Děj 5/10 Hudba 8/10 Efekty 3/10/// +občas originalní děj -herci a dabing/// Tak trochu jiná teen komedie, která se zaměřuje především na prostředí roztleskávaček. Romantická stránka zde jde stranou a určitě se smíchy válet nebudete. Když pominu podprůměrný začátek a absenci lepších herců tak musím přiznat, že jsem se trošku i bavil, hlavně ke konci kde jsem zhlédl dvě výborná vystoupení./// Celkem 49%///(5.7.2006)

 • necisty
  **

  Fakt strašná kravina! Myslím mi tvůrci můžou děkovat, že jsem to po 10 minutách nevypnul a to jen protože dodržuji tradici dohledět film pokud to jde. Jedna hvězda za těch málo vtipných hlášek a ta druhá za krásné holky a jejich těla. Až příliš šlo vidět, že ve velkém finále jsou i tak neschopní herci zastupováni profesionálními roztleskávači, nemožné! ... Ve škole panuje logický řád: Na vrcholu žebříčku jsou fotbalisti, hned pod nimi basketbalisti... ... Já jdu taky. Gregu, ty přijdeš o svoje stipendium. Jo to je fakt, zůstávám tu, ale pod mračnem hanby. ... Musíme je rozdrtit, musíme jim strčit hlavy do bláta a pak jim pěkně dupnout okovanýma botama na záda a přejet je džípem Cherokee.(9.6.2011)

 • Marek1991
  **

  Film, ktorý ma tentokrát upútal svojím dejom a miernu naivitu prekryli roztomilé postavy a príjemný pocit z deja. Nechápal som prečo si môj brat kúpil kazetu s týmto filmom, ale v konečnom dôsledku to za veľmi zlé vyhodenie peňazí nepovažujem, lebo sa na to dalo pozerať, samozrejme trhák nečakajte, ale nie je to až také príšerné, opakujem nie je to až také príšerné.(30.4.2012)

 • Lilloos
  *

  Vážně nevím, kde vyhrabali tyhle extrémně nesympatické (ne)herce. Děj ve filmech pro puberťáky tisíckrát omletý (loseři nakopou zadky hvězdám), ale vyhnaný do extrémní naivnosti (nevadí, že jsi dřevo, stačí se pár dní snažit a natřeš to profíkům). Zpracování obšlehnuté od jedničky (začátek sen, konec duel), akorát na vtipy nějak pozapomněli, nebo nevím, proč tomu teda říkaj komedie. A chápu, že všichni nemohou být nádherní, ale na hlavní klučičí postavu by se prostě mělo dát koukat.(2.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace