poster

Bravo Girls: Opět v akci

 • Česko

  Holky opět v akci

 • USA

  Bring It On Again

 • Slovensko

  Kočky opäť v akcii

Komedie / Sportovní

USA, 2004, 87 min

 • Wendy
  ****

  Ano, začala jsem se díval jen kvůli Felicie, stejně jako mě na jedničku přilákala Eliza, a nějak nechápu ostřejší hodnocení oproti předchozímu dílu. (Že by "nám" vadili méně známí herci?) Já jednoznačně preferuji dvojku, kde se příběh odvíjel trochu nečekanějším směrem, soustředil se na outsidery místo na slečny a pány Populární a celkově mě bavil mnohem víc. Opět byl krásně popřen obvyklý stereotyp, že roztleskávání je dívčí (a tudíž) podřadný sport. Jak film ukazuje, v obou případech je opak pravdou. Co oceňuji nejvíc je absence "prcičkového" a všeurážejícího humoru, což je ale zároveň důvod, proč mají právě Prcičky nebo jiné výmysly hodnocení o něco vyšší. Pokud na film pohlížím v měřítcích jiných "teen", "sportovních" "komedií", Bring It On mě příjemně překvapilo. Again.(1.4.2010)

 • Boogeyman
  *

  První Bravogirls byly dějově podobně přihlouplé, přesto si zachovaly jistou důstojnost a především jsem se mohl kochat pohledem na Kirsten Dunst. Tady je vše dohnáno do extrému, příběh musí nudit i desetileté dívky snící o kariéře zámořské roztleskávačky a v hlavní roli je ramenatá mužatka, co to má bejt?!(4.5.2008)

 • necisty
  **

  Fakt strašná kravina! Myslím mi tvůrci můžou děkovat, že jsem to po 10 minutách nevypnul a to jen protože dodržuji tradici dohledět film pokud to jde. Jedna hvězda za těch málo vtipných hlášek a ta druhá za krásné holky a jejich těla. Až příliš šlo vidět, že ve velkém finále jsou i tak neschopní herci zastupováni profesionálními roztleskávači, nemožné! ... Ve škole panuje logický řád: Na vrcholu žebříčku jsou fotbalisti, hned pod nimi basketbalisti... ... Já jdu taky. Gregu, ty přijdeš o svoje stipendium. Jo to je fakt, zůstávám tu, ale pod mračnem hanby. ... Musíme je rozdrtit, musíme jim strčit hlavy do bláta a pak jim pěkně dupnout okovanýma botama na záda a přejet je džípem Cherokee.(9.6.2011)

 • LeneaV
  *

  Bring it on se mi líbilo, nebylo to ještě tak moc trapné. Bring it on: All or nothing bylo o něco slabší, ale bylo fajn, že tam hodili street dance. Ale tohle je trapné už od první minuty. Přiznávám, že jsem se nedodívala. Možná to bylo tím dabingem, možná trapností hlavní postavy. Vlastně ne možná, ale určitě. Trapnost za trapností. A úplně jsem se zhrozila, že jsou ještě dva další díly Bring it on. Prostě stačil první. Hvězdičku to má možná tak za Bethany, ikdyž ta byla v tomto filmu taky šílená. Tak ani nevím...asi mi bylo líto dát tomu odpad!(25.1.2010)

 • Lilloos
  *

  Vážně nevím, kde vyhrabali tyhle extrémně nesympatické (ne)herce. Děj ve filmech pro puberťáky tisíckrát omletý (loseři nakopou zadky hvězdám), ale vyhnaný do extrémní naivnosti (nevadí, že jsi dřevo, stačí se pár dní snažit a natřeš to profíkům). Zpracování obšlehnuté od jedničky (začátek sen, konec duel), akorát na vtipy nějak pozapomněli, nebo nevím, proč tomu teda říkaj komedie. A chápu, že všichni nemohou být nádherní, ale na hlavní klučičí postavu by se prostě mělo dát koukat.(2.8.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace