poster

Cold Blood Legacy - La Mémoire du sang

 • anglický

  The Last Step

  (pracovní název)
 • USA

  Cold Blood

Akční / Thriller

Francie, 2019, 91 min

Producenti:

Olias Barco
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mac000
  ***

  Jistě, film není bůhvíjak originální, ani příběh neoslňuje nepředvídatelnými zvraty, ale v porovnání s jinými není (ani v odstupu měsíce od shlédnutí) tak špatný a Jean Reno pořád dokáže zahrát tvrďáka a muže uzavřeného do sebe. Na výkon z "Leona" sice nemá ale nelámal bych nad ním ještě hůl (jak jsem se koukal, natočil už mezitím pět dalších dosud nepremiérovaných filmů a dva další připravuje...)(25.7.2019)

 • Kushina
  **

  Takže zprvu dokonalý zabiják, který nejde vystopovat, tak ho záhadným způsobem najde mladá holka kdo ví jak, skoro se nechá zabít jen aby se k němu dostala. Později ji vyléčí a ona se ho rozhodne zabít, což on vytuší a vycounteruje ji. Pak mu hrábne a rozhodne se umřít aby ona mohla být šťastná a během toho najdou jeho úkryt všichni policajti světa. Konec useklý a špatný, průběh filmu spíš nudný. Z toho se dalo vymáčknout alespoň 65%, ale scénárista asi neměl moc fantazie. 65%(19.7.2019)

 • Mukade
  **

  Po chvíli som začal preskakovať všetky miesta mimo tých so Sarah a Renom, tie ma z akéhosi dôvodu (Reno - nostalgia, Sarah - eye candy plus akési divné srandovné herectvo-neherectvo) bavili na úrovni 3** :). Mimo to to bolo zväčša za 1-2**, bullshit. Záver, od výstrelu toho černocha na chatu, bol odpadový smiešny a trápny.(28.7.2019)

 • Lacike
  *

  Hrozné, proste niečo hrozné. Celý film sa v malej chatke vykecáva starý zabijak Reno s nejakou ženskou u ktorej nie je isté čo je zač a čo od neho chce. No a to sa dozvedáme z množstva flashbackov, ktoré sú tak stokrát nudnejšie ako tie už tak dosť nudné rozhovory. Debilný koniec filmu už len nasadil definitívnu korunu sračky. Jedinú hviezdičku dávam za pôsobivú kameru Thierryho Arbogasta, ktorou nesnímal peknú prírodu. Ale to je na dobrý film sakra málo. Výsledkom je ďalší zbytočný film s Renom. 2/10.(9.7.2019)

 • verbal
  odpad!

  Dnes bych opět rád obohatil laickou veřejnost o další vysoce odborný terminus technikus z expertního filmově teoretického slovníku, a sice „Přiblblá impotentní pičovina“. Takže, „Přiblblá impotentní pičovina“ vzniká poměrně složitým destruktivním procesem plným zmaru a debility. Ten vesměs začíná u nějakého totálního dementa, který usilovně vytlačí kdoví odkud tupou a naprosto alogickou změť náhodně losovaných vět, tvořících z jeho retardovaného pohledu totálně úžasný, velký hnědý příběh, mocinky moc zasluhující pořádné zfilmování, samozřejmě s dementem i na režisérské židli. Co na tom, že to celé nápadně připomíná logopedické cvičení pro děti s mozkovou obrnou, vrcholící vyprsknutím zpola sežvýkaného rohlíku s nutelou do xichtu ošetřovatele, náš milý nesoudný dement má buď bohatého strýčka, skvěle slintavě kouří (ať už strýčkovi nebo jakémukoliv jinému mecenáši dementů ve vatě), anebo mu prostě vysolili řádně macatou pojistku po té nehodě při těžbě dřeva na otop, kdy chudák úplně nešťastnou náhodou umístil pilu na špatnou stranu větve, na níž seděl, a zhučel z deseti metrů rovnou na hlavu. Kapitál je prostě na světe, tak plňme mentálně zaostalé sny, a zbývá pouze vykopat z hrobu nějakou dávno hnijící hereckou mrtvolu, co o kloudnou roli zavadila naposled před šestnácti lety, když Držela hubu, a děsně tak touží po exhumaci. Té pak nakecat něco o vzkříšení Leonů a raději s ní natáčet dekompozičně a nesousledně na přeskáčku, aby jí i přes pokročilý věk náhodou nedocvaklo, jaké ještě hlouběji pohřbívající megasračce se to vlastně upsala. A voilá, „Přiblblá impotentní pičovina“ je na světě v celé kráse své vyčerpávající definice. K tomu si samozřejmě ještě připočtěte naprosto prefíkaný a dokonale míchou promyšlený závěrečný zvrat(ek), co vás srazí do kolen (zoufalstvím plačící). Kdyby to alespoň překvapivě vyvrcholilo tím, že by byl Žán ve skutečnosti přeoperovaná transgenderová sestřenice hlavní hrdinky, jménem Klér, a ta nesympatická slizká kráva se teď bytostně touží Klér pomstít za to, že si tajně nechala přišít čuráka jejího nade vše milovaného, nedávno tragicky zesnulého strýce Klóda, byl by to dokonalý matroš na večerní trhák opičího výběhu TV Loppatov. Ovšem tohle patrně otráví i solviny a senilní důchodce.(21.7.2019)

 • Jean Reno

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace