Cold Blood Legacy - La Mémoire du sang

Akční / Thriller

Francie, 2019, 91 min

Olias Barco
  • Wacoslav1

Je mi líto Rena, že na starý kolena vlezl do takový unylý a (ne) akční sračky. Snad jen kvůli němu ne odpad.10%(14.7.2019)

• JohnSmith

Slabý thriller o nájemném vrahovi. Mělo to mít překvapivý závěr, ale nemělo, vlastně to bylo celé průhledné od začátku.(12.7.2019)

• LIVINGDEAD

U filmu jsem se tak nudil, že jsem si prohlížel novinky her PS4 na webu. Strašná hovadina! 💩💩💩💩💩(9.7.2019)

• ConanVJ

Tak nebylo to zas tak hrozný, jen jsem čekal od toho konce víc. Film má zajímavý začátek a člověk čeká co z toho vyleze. Za mě 30% :((12.7.2019)

• Lacike

Hrozné, proste niečo hrozné. Celý film sa v malej chatke vykecáva starý zabijak Reno s nejakou ženskou u ktorej nie je isté čo je zač a čo od neho chce. No a to sa dozvedáme z množstva flashbackov, ktoré sú tak stokrát nudnejšie ako tie už tak dosť nudné rozhovory. Debilný koniec filmu už len nasadil definitívnu korunu sračky. Jedinú hviezdičku dávam za pôsobivú kameru Thierryho Arbogasta, ktorou nesnímal peknú prírodu. Ale to je na dobrý film sakra málo. Výsledkom je ďalší zbytočný film s Renom. 2/10.(9.7.2019)

• Jean Reno