Strach (S01E08) (epizoda)

 • Slovensko

  Strach – 1951

Krimi / Drama / Dobrodružný / Akční

Československo, 1975, 56 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Víš, na co jsem přišel? Že ten jejich stát je organizace tak složitá, že stačí deset dvacet pořádnejch chlapů s pistolema, ze kterejch se nebojej vystřelit a stát je jejich." Pro někoho jsou bratři Mašinové hrdinní bojovníci proti komunistům a pro mě jsou to vrazi. Kdyby se proti nim tehdy statečně postavil samotný nastávající tatínek Honza Zeman, tak by jim jistě názorně předvedl, kterak by zatočil s tím imperialistickým šmejdem a ochránil přitom svou socialistickou vlast. Takhle to proti nim musel uhrát alespoň v seriálu a přestože toho vyšetřování tam zase tak moc není, tak jisté napětí to určitě nepostrádalo.(19.11.2016)

 • MM_Ramone
  **

  Hovorilo sa, že kto sa bojí nesmie do lesa a už vôbec nie ku kriminálnej službe. Súdruh nadporučík Ján Zeman "Strach" nemá. Je to oduševnelý, zanietený a oddaný príslušník zboru národnej bezpečnosti, ktorý necúvne pred žiadnym prípadom. V ôsmej epizóde socialistického krimi seriálu "30 prípadov majora Zemana" dolapí nebezpečných páchateľov, čo majú na svedomí únos, nedovolené ozbrojovanie, lúpež zbraní a chladnokrvnú vraždu vodiča sanitky a policajta. A ešte ako bonus sa v tejto časti narodí Zemanovi a jeho manželke Ľudmile dcéra Lidka. Je to príbeh z roku 1951. **(21.10.2016)

 • špaček421
  *

  Cokoli si o bratrech Mašínových myslíme, nezasloužili si takové šílené překroucení případu jako tady. Z odhodlaných (asi až moc) bojovníků proti komunistům jsou tu udělaní šílenci a poserové, kteří plánují buď útěk za hranice nebo státní převrat - těžko říct, Vinklář slyšitelně jeden monolog předaboval, asi byl až moc ožehavý. Taky je tu zmíněno, že otec jednoho ze spiklenců byl popraven po válce - z odbojáře a hrdiny (bez ale, narozdíl od synů) Josefa Mašína udělat kolaboranta? To snad ne! A i přes psychopatického Vinkláře (vida, tak tady je pan Bouše) je to i dost nuda.(19.11.2016)

 • manonfire
  ***

  Udělat z Mašínů bandu teploušů a z jejich velitele pak totáního pacienta homo-latence zkrátka příliš zkresluje celkový dojem.50%(1.4.2018)

 • harycek
  *****

  Zde Jan Tříska ekceloval!!(30.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace