30 případů majora Zemana - Série 2 (série)

Krimi / Drama / Dobrodružný / Akční

Československo, 1976, 13 h 16 min (Minutáž: 10x70-90 min)

Vladimír Brabec, Rudolf Jelínek, František Němec, Miloš Willig, Ladislav Mrkvička, Vladimír Ráž, Josef Větrovec, Pavla Maršálková, Radoslav Brzobohatý, Jiří Vala, Blanka Bohdanová, Nina Popelíková, Marta Vančurová, František Husák, Luděk Munzar, Josef Čáp, Adolf Filip, Karel Bělohradský, Rudolf Kalina, Josef Kalena, Václav Mareš, Bohumil Smutný, Josef Kemr, Eduard Cupák, Otakar Brousek st., Carmen Mayerová, Ilja Prachař, František Filipovský, Jan Pohan, Antonín Hardt, Magda Dolejšová, Zdeněk Forejt, Rudolf Kamínek, Václav Kaňkovský, Zdeněk Mucha, Vladimír Pospíšil, Václav Procházka, Dagmar Pušová, Jana Robenková, Renáta Doleželová, Gabriela Vránová, Eva Trejtnarová-Hudečková, Jiří Klem, Miriam Chytilová, Stanislav Fišer, Eduard Dubský, Jiří Kostka, Vladimír Krška, Jiří Pleskot, Raoul Schránil, Zdeněk Dítě, Jiřina Bílá, David Čapek, Petr Gajdoš, Jana Šumanová, Jana Viščaková, Regina Rázlová, Jiří Holý, Jana Dítětová, Václav Lohniský, Jiří Adamec, Nelly Gaierová, Ela Šárková, Vladimír Salač, Libuše Havelková, Jaromír Spal, Jiří Kodet, Otto Budín, Božena Böhmová, Lenka Machoninová, Ľudovít Greššo, Milena Dvorská, Luba Skořepová, Karel Augusta, Ota Sklenčka, Bedřich Prokoš, Jan Faltýnek, Alžbeta Mjartanová, Jaroslav Jiřík, Jaroslav Tvrdík, Anna Vaňková, Květa Fialová, Petr Haničinec, Sylvia Turbová, Jan Skopeček, Svatopluk Skládal, Josef Chvalina, Mirko Musil, Václav Kotva, Roman Hemala, Otto Kinský, Vladimír Linka, František Jákl, Otto Lackovič, Jaroslav Moučka, Bořivoj Navrátil, Petr Svojtka, Miriam Kantorková, Dagmar Havlová-Veškrnová, Miloš Vavruška, Zdeněk Blažek, Karel Fridrich, Josef Bek, Svatopluk Matyáš, Josef Bláha, Ladislav Křiváček, František Vicena, Consuela Morávková, Miroslav Masopust, Willi Schrade, Ralph Boettner, Karel Engel, Gerd Michael Henneberg, Hans Klering, Jaroslav Tomsa, Hugo Kaminský, Oldřich Vízner, Alena Vránová, Zdeněk Řehoř, Svatopluk Beneš, Bohuslav Čáp, Milan Stehlík, Karel Urbánek, Luděk Kopřiva, Alois Müller, Marie Marešová, Karel Effa, Vlasta Jelínková, Václav Trégl, Jana Gýrová, Alena Karešová, Jaroslava Obermaierová, Milan Friedl (vyp.), Radúz Chmelík

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Druhá série trampot a dovádění kriminalisty Zemana byla výrazně slabší než ta první. Jednak se v ní objevily debilní situační komentáře již v úvodní znělce, ale hlavně s výjimkou Křížové cesty a Dámy s erbem mi ty případy připadaly průměrné. Výjimkou byla ještě špionážní minisérie White Lines, protože v Západním Německu Honza nedostal skoro žádný prostor a vždycky se to tam vymlátilo bez jeho přičinění. A já chci víc Honzy, který ochrání můj klidný spánek.(23.12.2016)

• MM_Ramone

Druhá séria televízneho kriminálneho seriálu "Tridsať prípadov majora Zemana" obsahuje desať prípadov z rokov 1954 až 1963. Jej súčasťou sú epizódy: 1. "Krížová cesta" (1954), 2. "Kliešte" (1955), 3. "Romanca o nenápadnej pani" (1956), 4. "Koniec veľkej šance" (1957), 5. "Kvadratúra ženy" (1958), 6. "Dáma s erbom" (1959), 7. "Prekliate dedičstvo" (1960), 8. "Biele linky" (1961), 9. "Tretie husle" (1962), 10. "Modré svetlá" (1963). ***(13.3.2018)