Dáma s erbem (S02E06) (epizoda)

 • Slovensko

  Dáma s erbom – 1959

Krimi / Drama / Dobrodružný / Akční

Československo, 1976, 1 h 17 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Tančíte nádherně, Kateřino z Laubringenu." Gentleman Souček ze Strojimportu tentokrát zahrál na šlechtickou notu tak dokonale, že by jeho inkognito mohl odhalit snad jen klaun z varieté. Jenže ho neodhalil a ještě mě přitom pobavil humpoláckým chováním a fantastickou němčinou. Takže kam se hrabou všichni ti feudálové, zloději a překupníci na brilantního antropologa Honzu Zemana?(13.12.2016)

 • špaček421
  **

  Na šlechtu došlo v Zemanovi překvapivě pozdě, ale přece neušla oku ideologa. Zeman tu inkognito odhaluje síť zlodějů, kteří vykrádají státní zámky, a přijde na to, že překvapivě vzdělaná a kultivovaná referentka v podání Květy Fialové je ve skutečnosti šlechtična, která zlotřile krade majetek, který jí předtím byl spravedlivě znárodněn. Všechna šlechta byli samozřejmě němečtí nacisté. Na tomhle dílu, který je mimo jiné i rádoby komický a nudný, mě překvapuje náhlý obrat v Zemanově charakteru, kdy se do té doby nesmělý ťunťa dvoří Fialové jako lev salonů. Aspoň se mi tu konečně Brabec opravdu líbil.(19.11.2016)

 • manonfire
  **

  Zajímavej začátek následné nudy. 40%(1.4.2018)

 • - Natáčelo se na zámku Libochovice. (M.B)

 • - V scéne, kde Petr Haničinec (Tony Rosenbaum) vchádza do obytného prívesu, vchádza do prívesu klasickej veľkosti, avšak v nasledujúcej scéne, už so Sylvou Turbovou (Soňa Hartmanová), sa zdá, že sú v obrovskej miestnosti, veľkej ako divadelná šatňa. (Gareth_Jones)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace