Hra (E11) (epizoda)

Krimi / Komedie / Drama

Československo, 1969, 50 min

Milá epizoda, kromě momentů, kdy Filipovský sleduje domnělýho vraha, chodí za ním křížem krážem, vočumuje ho, pak se schová, aby ho domnělý vrah neviděl, pak za ním zase jde cestou necestou a vočumuje ho a pak ještě několikrát, přičemž dohromady tato nezajímavá anabáze zabírá nejmíň čtvrtinu celé stopáže.(20.12.2016)

Keď sa pán Mrázek do niečoho zakusne, stáva sa z neho povestná osina v zadku a nechceli by ste ho zažiť s nejakou čiernou škvrnou na vašom svedomí, ak by ju chcel odhaliť. Jedna z najintenzívnejších a najdepresívnejších častí, smerujúca navyše k pointe dávajúcej temnej atmosfére korunu. Mrázek mi tu tak trochu pripomína Columba, respektíve Columbo mi pripomína Mrázka, aby som bol korektný v dodržiavaní časového sledu.(16.10.2016)

Herecký koncert pro inspektora mrázka aneb pana filipovského a poměrně neznámého (alespoň pro mě) josefa elsnera..(15.3.2017)