Cesta do Avonlea (TV seriál)

• Kanada

Road to Avonlea

Kanada, 1990, 60 min

Předloha:

Lucy Maud Montgomery (kniha)

Sarah Polley, Jackie Burroughs, Mag Ruffman, Zachary Bennett, Gema Zamprogna, Colleen Dewhurst, David Ferry, David Fox, Miklos Perlus, Marc Worden, Frances Bay, Michael Hogan, Chandra West, Mairon Bennett, Christopher Redman, Peter Coyote, Ryan Gosling, Kevin Zegers, Chuck Campbell, Shannon Lawson, Alyson Court, Peter Donaldson, Kyle Labine, Cara Pifko, Joseph Bottoms, Tom Butler, Zoe Caldwell, Karyn Dwyer, Wayne Robson, Rosemary Dunsmore, Janet-Laine Green, Robin Dunne, Barbara Gordon, Lloyd Bochner, Corinne Conley, Kristin Fairlie, Ned Beatty, David Hemblen, Jonathan David Crombie, Elizabeth Shepherd, Mia Kirshner, Kevin Jubinville, Shirley Douglas, Paulino Nunes, Judy Marshak, Bill Lake, Gary Reineke, Malcolm Stoddard, Adrian Truss, Andrew Gillies, Cedric Smith, Leslie Carlson, Ken James, Gerry Quigley, Keith Knight, Kate Lynch, Ron White, Matthew Bennett, Domini Blythe, Zachary Ansley, Kay Hawtrey, Andrew Hurley

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Taky mi to asociuje Doktorku Quinnovou, ale společný bod je opravdu jen jeden: obojí je to rodinný historizující seriál. Doktorka byla situována do poměrně optimistického desetiletí 1867-1877 a Cesta do Avonlea do Belle Époque 1907-1914. Naučme se tedy konečně rozlišovat desetiletí nedávné minulosti alespoň na pozadí televizních seriálů!(2.4.2009)

Kdysi jsem to hodně sledoval. Teď už si sotva vzpomenu.(5.6.2011)

Jako dítě jsem to sledovala. Dávali to o prázdninách na ČT. Už si moc nevzpomínám o čem přesně to bylo, jen vim, že se mi to moc líbilo a ráda bych ten seriál viděla znovu(10.4.2012)

Milý seriál o prostých radostech a strastech života obyčejných lidí. Žádné střílení a sex, a přeci můžeme mít krásný seriál, tak trochu jakoby ve stylu "skutečnější" a méně klišé doktorka Quinnová(19.4.2009)

Milý seriál o rodině Kingových ke kterým přijíždí jejich neteř Sára, odehrávající se v malém městečku Avonlea na Ostrově Prince Edwarda, který ani po letech neztratil nic ze svého kouzla.(6.5.2017)

Tento seriál jsem jako dítě úplně milovala a toto kouzlo neztratil ani po letech. Teď jsem dokoukala čtvrtou sérii, která byla výborná... Škoda, že seriál u nás skoro nikdo nezná, protože by si to určitě zasloužil. A pokud někdy budete mít chuť aspoň "ochutnat", tak bych doporučila díl "The Proof of the Pudding" z první série...(1.10.2010)

Jako děcko jsem ho milovala.To je prostě moje-dlouhé šaty,klobouky,rukavičky,jak dámy tak páni krásně upravení.A řešili své každodenní radosti a starosti.(12.8.2010)