Pár dobrých vtípků, ne úplně blbá zápletka a sympaťák ford, který sice už špatně vydejchává scény, kde se běhá a skákání ze střechy na střechu je projistotu prostříhaný, aby na forda nebylo vidět, ale hraje furt dobře. navíc se mi líbil ten nápad s policajtama, který si musej přividělávat jako realitní agent a učitel jógy, nebo co to bylo. 70%(18.9.2005)

• hot_spot

Uff. Takhle upocenou a nevtipnou rádobykomedii jsem neviděl hodně dlouho, ale ještě že tu máme primetime Novy - aspoň jsem si zas jednou připomněl, jak má vypadat nefalšovaný shit. Všechno je tu špatně - úmorná stopáž, otřesní herci (Harrison Ford se snad ještě do ničeho horšího nenamočil), humor který je snad z jiné galaxie a hromada namachrovaných gangsta raperů na konec. A pokud mělo jít o konverzační komedii, tak to je první svého druhu, u které jsem třikrát málem usnul. Pokud máte chuť sledovat dvě hodiny meditujícího Joshe Hartnetta (medituje i při akčních scénách, jinak si ten zkoprnělý výraz odůvodnit neumím) a senilního Forda prodávajícího nemovitosti, máte jedinečnou možnost.(8.3.2007)

• Likan7

Sympatická blbina, která mohla být mnohem lepší. Jenže to by nemohla mít tak pitomý scénář. Fordovi a Hartnettovi to sedne, mezi sebou mají dost chemie a jejich problémy s mimopolicejním zaměstnáním přinášejí vtipné momenty, jenže jako celek působí Detektivové z Hollywoodu dost unyle a nudně. Nemají v sobě žádnou šťávu. Jednotlivé scény jsou fajn, ale už nikdy nedostanete chuť si to pustit znovu. Režie a scénář jsou prostě natolik slabé, že to ani ti dva chlápci před kamerou neutáhnou.(25.8.2019)

Fajn policajtské dou, pri ktorom som sa ja fajn bavil.Harrison Ford je skutočne neskutočný herec a dobrý je aj Josh Hartnett.Zápletka nie je nič moc a začiatok sa trošku ťažko rozbieháva, ale srandy sa tu nájde dosť (hlavne na konci).Záverečná asi pol hodinka je fakt skvelá, má tempo, energiu, akcie, srandu a čo je hlavné Harrisona Forda. 80% - 4*(25.7.2011)

A já kašlu na špatná hodnocení. Když Harrison Ford jel na růžovém kole s třásněmi nebo když se honil za zločincem, nastoupil do výtahu a mezi tím si vyřizoval nějaké kšefty jako realitní agent, řvala jsem smíchy. Závěrečná honička byla akční, svižná a vtipná, Harrison Ford je prostě Harrison Ford se svým fordovským úsměvem a Josh Hartnett, můj oblíbenec, jako cvičitel jógy, no to prostě nemá chybu... Dva policajti, kteří se chtějí spíš ulejvat a kteří prostě občas všechno podělají. No, já jsem si to užila!(14.7.2011)

• - Film bol pôvodne plánovaný ako dráma, a až neskôr bol zmenený na komédiu. (U_S_O)

• - Hlavné úlohy seržanta Gavilana a detektíva Caldena boli pôvodne plánované pre Johna Travoltu a Josepha Gordon-Levitta. (U_S_O)

• - Seržant Joe Gavilan (Harrison Ford) má ako zvonenie na mobile melódiu z piesne "My Girl", zatiaľ čo detektív K.C. Calden (Josh Hartnett) má melódiu piesne "Funkytown". (U_S_O)