Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gabra
  **

  Ne, že by mi pár scén nepřišlo vtipných, ale co tohle mělo být? Chabý příběh, skoro amatérský scénář, pár silnějších dialogů a dva charismatičtí představitelé, ale toť vše... Komedie nebo krimi? S krimi to mělo společné tak akorát to, že hlavními hrdiny jsou detektivové. Absolutně mě nedostali na tu správnou vlnu. Vlastně ani nevím, jestli jsem fandila detektivům a zločincům přála zatčení. Vlastně ani nevím, jestli mi těch mrtvých černochů bylo líto. Výkon Joshe mohl být, myslím, lepší, jaksi jsem mu neuvěřila roli a tak, jako kterýsi divák na jeho divadelním představení, jsem chtěla vstát a odejít (usnout)... Výkon Harrisona, no nevím, neměl co předvádět, asi to zvládl, ale mně se vlastně víc líbili ostatní - vedlejší role. Třeba Jena Olin byla lepší, než oba dohromady, a to vlastně taky neměla co předvádět... (tedy až na své vnady). Jediné, co se mi líbilo byl výslech Harnetta, když cvičil jógu. Bylo to vtipné, ovšem jen chvíli. Když už staršímu z detektivů zvonil telefon po desáté a Harnett masíroval vyšetřující záda... Ach jo, tohle se, dle mého, prostě nepovedlo. Jenže řekla bych, že se to nevydařilo proto, že se to ani povést nemohlo. Hlavním minusem byl totiž už námět a scénář, když je tohle odpad, to už těžko zachrání i "Indiana Jones".(26.12.2009)

 • Kingjiri
  **

  Scénář je s výjimkou akčního a nahláškovanýho závěru dost nudnej. Harrison Ford a Josh Hartnett jsou sice sympaťáci, ale jenom na nich nelze stavět a kvůli slabýmu scénáři se ani nemohli ve svejch rolích pořádně předvést. Chybí taky pořádnej záporák (místní rappeři jsou spíš k smíchu) nebo víc akce. Celej snímek je převážně bez života, jako by byl točenej z donucení a mě rozhodně nikdo nedonutí se na něj podivat znova.(27.12.2013)

 • Cervenak
  **

  Načisto zmätený film s nefungujúcim humorom. Možno preto, že Ford ani Hartnett sa do úloh "žoviálneho detektíva, ktorý si privyrába ako realitný agent" a "detektíva, ktorý robí kurzy jogy kvôli baleniu kočiek a chce sa stať hercom", vôbec, ale vôbec nehodia. Zhruba hodinu a štvrť je to čisté utrpenie. Potom Ford zničoho nič vypáli hlášku, pri ktorej som dostal záchvat smiechu ("Pravidelne užívam ginko, takže si vždy spoľahlivo spomeniem, kde som si odložil viagru.") a zrazu začne celkom zábavná záverečná naháňačka, v ktorej Ford predvedie omnoho viac "stuntov" než Hartnett. Snáď mal toľko pary aj v druhej polovici roka 2007, keď behal po Havaji s klobúkom a bičom.(16.1.2008)

 • rikitiki
  **

  Vždy jsem z amerických detektivek měla pocit, že povolání kriminalisty je časově vyčerpávající, takže detektiv se po hádkách s šéfem, smrtelně nebezpečném honu na zločince v ulicích a nekonečných přesčasech zmůže už jen na rychlou opici v baru a pak občasný návrat k čím dál otrávenější manželce a odcizeným dětem. Tenhle film mě vyvedl z omylu. _____Detektivové stíhají vyšetřovat masakr v hudebním klubu a ještě při tom jeden z nich vede kurzy jógy a dává po večerech soukromé tantrické lekce svým krásným cvičenkám, zatímco druhý provozuje realitní kancelář. Není potom divu, že vyšetřování se vyřeší tím, že jim někdo jen tak mimochodem řekne, co a proč se stalo. ____ Snímek neudrží náladu, chvilku se tváří děsně vážně (pomsta za otcovu smrt) a pak se zase pokouší o komedii, což nevychází, protože divák už je uondaný zoufalou nerozhodností snímku, jestli má být komedií nebo dramatem a taky mizerně napsaným scénářem. Některé vtipy by v jiném snímku mohly vyznít, například když si detektiv zrekvíruje taxíka a taxikář neotřeseně zapne taxametr, protože i když si teď auto zabrala policie, tak kšeft je kšeft. Jenomže i ty chabé pokusy o legraci jsou bídně načasované, takže nevzbudí ani lehké pousmání. ___ Harrison Ford si zde opět střihl jednu střílečku na střeše, ale na rozdíl od Blade Runnera to tentokrát není v dešti, nýbrž za plného slunce, které ozařuje tuhle filmařskou nuzotu. Všechny tyhle okamžiky zmizí jako slzy v dešti a dokonce ještě rychleji, protože na film divák hned zapomene – a to ještě s radostí.(2.5.2016)

 • zeromen
  ***

  Superstar Ford v klasickém béčku. Hluboce klesl, film jako takový docela ušel, první část dost oni čem, druhá půle výrazné zlepšení. Jako by si to tvůrci uvědomily a z Columba se staly Mizerové. :-) Jinak co mě tam fakt nesedí je asi jeden z nejhnusnějších tipu Mustanga co mohly vyrobit a do filmu obsadit. To radši bych snesl Porsche které je téměř 60 let pořád stejné. To je vše.(12.3.2016)

 • - Lolita Davidovich, ktorá si zahrala dámu z escort servisu Cleo Ricard, je v skutočnosti manželkou režiséra filmu Rona Sheltona. (U_S_O)

 • - Na začátku Joe Gavilan (Harrison Ford) čeká na někoho s prohlídkou domu - je světlo. Někdo mu zavolá, že má případ a on říká: „Budu tam za deset minut.“ Jakmile tam ale přijede, je tma jako o půlnoci. (asdfasdf)

 • - Režisér Ron Shelton sa po prvýkrát stretol so spoluautorom scenára Robertom Souzom, už pri nakrúcaní filmu Temný tieň nad L. A. (2002). Souza tam pôsobil ako poradca, pretože je bývalým policajtom. Shelton bol jeho prácou tak ohromený, že ho požiadal o pomoc práve pri písaní Detektívov z Hollywoodu. (U_S_O)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace