Reklama

Reklama

Detektivové z Hollywoodu

  • USA Hollywood Homicide (více)
Trailer

VOD (1)

V hudebním klubu jsou zastřeleni členové raperské skupiny H2OKlick. Případ vyšetřuje postarší a zkušený detektiv Joe Gavilan a jeho mladý parťák K. C. Calden. Gavilan si bokem snaží polepšit realitním makléřstvím. Calden touží po kariéře herce a vyučuje tantrickou jógu. Zmíní se Gavilanovi, že jeho otec, také policista, byl kdysi zabit za podivných okolností při jedné z policejních akcí. Při vyšetřování v klubu policie najde stopy dvou střelců. Na místě také zůstala ležet diamantová náušnice. Gavilan s Caldenem zjistí, že o rapery se staralo vydavatelství Antoinea Sartaina. Sartain, který byl před časem ve vězení, si platí policisty v čele s Leroyem Wasleyem, aby ho chránili. Wasleyho podporuje Bennie Macko z vnitřního oddělení policie. Gavilan ho při vyšetřování jiného případu zesměšnil. Macko má důvod po něm jít. Gavilan také chodí s Ruby, jeho bývalou přítelkyní. Macko Gavilana obviní ze slučování fondů a z toho, že má nesrovnalosti v příjmech a výdajích. Calden najde v pitevně ohořelá těla dvou mužů. Jednomu z nich chybí náušnice. Pochopí, že vrazi jsou mrtví. Gavilan se doví, že při masakru z klubu utekl mladík, který si říká K-Ro. Skládal pro skupinu hudbu. Když navštíví Sartaina, ptá se po něm. Sartain, který již předtím nechal zabít oba dva vrahy z klubu, chce na Wasleyim, aby to s K-Ro vyřídil. Detektivové zjistí, že K-Ro se jmenuje ve skutečnosti Oliver R. a jeho matka byla známá zpěvačka. Oliver jim však utíká, ale nakonec ho dostihnou. Oliver tvrdí, že nic neprovedl. Jeho matka řekne detektivům, že rapeři byli u Sartainova vydavatelství, potom se chtěli osamostatnit, ale Sartain si nechával všechny peníze. Skupina ho chtěla žalovat a ukončit s ním smlouvu. Když se Gavilan s Caldenem vyptávají na Sartaina ve vězení, dozvědí se, že za ním chodil pravidelně Wasley, kterého podezřívali, že spolupracoval s drogovými dealery... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (181)

hot_spot 

všechny recenze uživatele

Uff. Takhle upocenou a nevtipnou rádobykomedii jsem neviděl hodně dlouho, ale ještě že tu máme primetime Novy - aspoň jsem si zas jednou připomněl, jak má vypadat nefalšovaný shit. Všechno je tu špatně - úmorná stopáž, otřesní herci (Harrison Ford se snad ještě do ničeho horšího nenamočil), humor který je snad z jiné galaxie a hromada namachrovaných gangsta raperů na konec. A pokud mělo jít o konverzační komedii, tak to je první svého druhu, u které jsem třikrát málem usnul. Pokud máte chuť sledovat dvě hodiny meditujícího Joshe Hartnetta (medituje i při akčních scénách, jinak si ten zkoprnělý výraz odůvodnit neumím) a senilního Forda prodávajícího nemovitosti, máte jedinečnou možnost. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Nič proti Harrisonovi Fordovi a Joshovi Harnettovi, ale scenáristická neochvejnosť skutočne prekonala všetky očakávania. Máme tu klasickú policajnú dvojicu, ktorá zrejme nezvláda domáci rozpočet, lebo jeden si privyrába predajom nehnuteľností a druhý cvičením mladých dám. To už aj v Amerike má polícia tak zlé platy? A k tomu všetkému samozrejme vyšetrujú prípad vraždy. Okrem jednej energickej naháňačky ku koncu sa však nejedná o nič prínosného a nedaj bože, potešujúceho. Počas necelých dvoch hodín stopáže je už prvá polhodina setsakramentsky dlhá. Udáva dejový smer, ale akoby mal scenárista problém sa chytiť tej správnej koľaje. A tak je asi prvá polovica príbehu patrná skôr len snaha dať dohromady nejaký zmysel medzi policajnými parťákmi. A nedarí sa a nedarí. No nič. Tentoraz sa to nepodarilo. Holt, ako sa hovorí, nie je každý deň slnečno. ()

Reklama

ekomo 

všechny recenze uživatele

Hollywoodský film současnosti si nejdřív udělá skvělou reklamu a pak předvede velké zklamání, to samé platí i u tohoto filmu, který až na strhující závěr a napětí a na druhé straně na amatérské dialogy a podprůměrný děj, je pouze průměrný. Harrison Ford je typickou ukázkou herce, kteří z nedostatku rolí přijmou i nějakou tu obyčejnou čistě pouze pro peníze. Typický Hollywood. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Čistější průměr už snad ani nemůže být. Tohle je úplně ve všech ohledech průměr od začátku až do konce, v každém aspektu a v každém momentu. Herci? Průměr. Charisma postav? Průměr. Scénář? (pod)Průměr. Vše ostatní? Průměr... Co na tomhle filmu stálo tak nehorázné peníze netuším. Vypadá to jako průměrný pilot k průměrnému detektivně-komediálnímu seriálu. Naprosto čistých, průměrných 50 procent. Prostě průměr, chápete? ()

Dallas 

všechny recenze uživatele

No, že by som sa super bavil povedať nemôžem, ale Ford aj Hartnett sú sympaťáci, ktorý kde tu utrúsia aj nejakú tu hlášku ("keď si dám ginko, tak si spomeniem kde mám viagru"). Celkovo tak trochu nuda, ale záver zase celkom v pohode. V žánry a aj celkovo je to taký svieži priemer, ale rozhodne len raz. 60% ()

Galerie (37)

Zajímavosti (6)

  • Film bol pôvodne plánovaný ako dráma, a až neskôr bol zmenený na komédiu. (U_S_O)
  • Režisér Ron Shelton sa po prvýkrát stretol so spoluautorom scenára Robertom Souzom, už pri nakrúcaní filmu Temný tieň nad L. A. (2002). Souza tam pôsobil ako poradca, pretože je bývalým policajtom. Shelton bol jeho prácou tak ohromený, že ho požiadal o pomoc práve pri písaní Detektívov z Hollywoodu. (U_S_O)

Reklama

Reklama