• Likan7

Sympatická blbina, která mohla být mnohem lepší. Jenže to by nemohla mít tak pitomý scénář. Fordovi a Hartnettovi to sedne, mezi sebou mají dost chemie a jejich problémy s mimopolicejním zaměstnáním přinášejí vtipné momenty, jenže jako celek působí Detektivové z Hollywoodu dost unyle a nudně. Nemají v sobě žádnou šťávu. Jednotlivé scény jsou fajn, ale už nikdy nedostanete chuť si to pustit znovu. Režie a scénář jsou prostě natolik slabé, že to ani ti dva chlápci před kamerou neutáhnou.(25.8.2019)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +rozdílná dvojice policistů, soundtrack, závěrečná dlouhá akční honička -určitě nesmíte film brát vážně, některé hluché pasáže/// Docela pohodový a zábavný snínek v němž hlavní zábavu tvoří ustřední dvojice. Přiznám se bez mučení, oba se mi líbili a přestože film postrádá lepší zápletku, tak na odreagování to nebyl vůbec špatný film. Navíc dobrá hudba a zajímavá akce dodává filmu spád. Klidně bych si z tohoto dokázal představit seriál./// Celkem 67%/// PS: Mimochodem, dnes je to přesně rok, co jsem začal psát komentáře na ČSFD. Od té doby jsem za 365 dní zhlédl přesně tento počet snímků. Možná to není moc, ale vždy něco napíšu jen k těm aktuálně viděným... .(31.5.2007)

• lennyd

Zas tak strašný jak recenze udávají do nebylo. Je pravda, že Josh Harnett tady byl takřka zbytečný - veškerá váha ležela na Harrisonu Fordovi - jeho stárnoucí polda / realitní agent je skvělej. Některé části filmu jsou dost zábavné (výslech obou policistů, Fordova jízda na kole ukradeném dítěti) ale na druhou stranu to jinde zase docela pokulhává (hledání pachatelů podle jasnovidky)... Prostě - nijak extra nepotěší, ale ani neurazí ...(18.3.2004)

A já kašlu na špatná hodnocení. Když Harrison Ford jel na růžovém kole s třásněmi nebo když se honil za zločincem, nastoupil do výtahu a mezi tím si vyřizoval nějaké kšefty jako realitní agent, řvala jsem smíchy. Závěrečná honička byla akční, svižná a vtipná, Harrison Ford je prostě Harrison Ford se svým fordovským úsměvem a Josh Hartnett, můj oblíbenec, jako cvičitel jógy, no to prostě nemá chybu... Dva policajti, kteří se chtějí spíš ulejvat a kteří prostě občas všechno podělají. No, já jsem si to užila!(14.7.2011)

• sedm.1

Oddychovka,při které je víc nudy než zábavy.Dva hlavní představitelé si jedou svou linii a celé je to podřízené závěru,který však není nějaký velký a ojedinělý,ba spíš naopak.Další z krimi filmů,který se snaží být stejně napínavý,jako vtipný a stejně vtipný jako akční.Bohužel,jako ve většině podobných snímků,i zde zůstalo jen u oné snahy,každý zmiňovaný žánr je zde jen nakousnut,ani jeden nedotáhne svou působivost do konce a tak z toho je jen dvouhodinový slepenec života dvou detektivů bez výraznějších momentů a scén.P.S.Hartnett je docela příslibem do budoucna,Ford to už má ovšem dávno za sebou(ok,u mě to neměl nikdy ani před sebou,ale co,no:) !(2.12.2008)

• - Lolita Davidovich, ktorá si zahrala dámu z escort servisu Cleo Ricard, je v skutočnosti manželkou režiséra filmu Rona Sheltona. (U_S_O)

• - Hlavné úlohy seržanta Gavilana a detektíva Caldena boli pôvodne plánované pre Johna Travoltu a Josepha Gordon-Levitta. (U_S_O)

• - Režisér Ron Shelton sa po prvýkrát stretol so spoluautorom scenára Robertom Souzom, už pri nakrúcaní filmu Temný tieň nad L. A. (2002). Souza tam pôsobil ako poradca, pretože je bývalým policajtom. Shelton bol jeho prácou tak ohromený, že ho požiadal o pomoc práve pri písaní Detektívov z Hollywoodu. (U_S_O)