Marze

Učitel hudby je příběh učiteli hudby, který má emoční problémy. Slíbí si, že dostane zpátky vše o co riskantně přišel. Film je za srdce beroucí indická romance s písněmi a pro mě nepochopitelným vyústěním. Je to jen jeden z řady filmu je to prostě jen další film o emočně negramotném mužovi, ,který nutí ženu dělat podivné věci. Známku na horní hranici průměru si film zaslouží za krásné přírodní prostředí a sympatické postavy. ()

Aljak

Nič proti komorným melodrámam, ale tá sebaľútosť a pátos hlavnej postavy, ktoré sa niesli celým filmom, to pôsobilo často až otravne. Absolútne nechápem tej dileme hlavnej postavy hudobného učiteľa, ktorý celé roky len takmer nečinne čakal na niečo, čím predtým ohrdol. A síce to bude znieť divne, ale o tom bol vlastne celý film. Kiežby to aspoň dialógy alebo čokoľvek iné zachránilo, ale toto bolo skutočne veľmi slabučké. Jediné, čo bolo ako tak zaujímavé a dobré, bol ten koncept retrospektívnych spomienok, ale to je predsa len v dnešnej dobe už malá náplasť na úspech. 1* ()

Andrea1717

Hlavný hrdina bol pre mňa svojou podstatou veľmi neprijemný, pokrytecký a zbabelý. Herecký výkon síce dobrý, ale téma a povaha postavy mi veľmi nesadla a malo to vplyv na náhľad na film. ()